Basketbols: "Gulbenes Buki" jauno LBL 2 sezonu sāk ar uzvaru pār OC "Limbaži" komandu 28

Gulbenes Buki savās mājās 5. oktobrī aizvadīja pirmo spēli Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā, pārspējot OC Limbaži komandu ar rezultātu 85:69.

Par favorītiem šajā spēlē noteikti varēja uzskatīt pagājušā gada LBL 2 čempionus Gulbenes Bukus. Komandas kodols ir saglabājies, uz Jēkabpils komandu ir aizgājuši Mārtiņš Vīņauds un Mikus Sokolovs, bet uz Jūrmalas komandu ir izīrēts perspektīvais Kristiāns Šulcs.

Komandas sastāvu papildinājuši pieredzējušais Artūrs Strēlnieks un Ervīns Ivanovs, kā arī jaunie Gulbenes talanti.

Pirmā ceturtdaļa iesākās kā ar aukstu dušu, jo pirmos 16 punktus guva Gulbenes basketbolisti. Spēles 5.minūtē rezultāts vēstīja 19:2 - par labu Gulbenes komandai. Visa ceturtdaļa pagāja Gulbenes Buku zīmē, kas bija daudz precīzāki uzbrukumā, agresīvāki aizsardzībā un ceturtdaļu noslēdza ar +16 (30:14).

Otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, bet visu laiku vadībā atradās Gulbenes Buki. Otro desmit minūti komandas nospēlēja neizšķirti - 17:17 un pirms lielā pārtraukuma Gulbenes komandai solīds pārsvars - 47:31.

Pēc lielā pārtraukuma spēlē nekas būtiski nemainījās, Gulbenes komanda droši kontrolēja spēles gaitu un turpināja audzēt rezultāta starpību un pēc Artūra Strēlnieka trīs punktu metiena gulbeniešiem jau + 21 (62:41). Ceturtdaļa noslēdzās 69:46 - par labu gulbeniešiem.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā gulbenieši pēc diviem precīziem Jāņa Dilevkas soda metieniem sasniedza lielāko vadību spēlē +25 (71:46). Gulbeniešu uzvaru nekas vairs nespēja apdraudēt, un komandas treneris uzticējās komandas jaunajiem basketbolistiem. Spēle noslēdzās 85:69 - par labu Gulbenes Bukiem, kas svinēja pirmo uzvaru sezonā.

Gulbenes Bukiem šajā spēlē - 28 rezultatīvas piespēles un 16 pārķertas bumbas.

Gulbenes komandas labā seši spēlētāji pārsniedza 10 punktu robežu, bet rezultatīvākais bija Jānis Dilevka ar 15 punktiem, bet 14 punktus pievienoja Sandis Bēts.

Limbažu komandā rezultatīvākais bija Pēteris Reķis ar 17 punktiem, kā arī izcīnīja 9 atlēcošās bumbas un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles, sakrājot efektivitāti +38. Pēteris Reķis pievienoja 16 punktus.

Gulbenes Buki - OC Limbaži 85:78 (30:16;17:17;22:15;16:23)

Gulbenes Buki: Dilevka 15 (4ab), Strēlnieks 11 (13 ab+5pb), Aizpurs 10 (7ab),Bēts 14 (5rp), Mednis 11 (7 ab), Rozenbergs 10, Ivanovs 9 (6rp), Rikveilis 2,Gabrāns , Ļisicins 2, Vasiļjevs 1, Carevs

OC Limbaži: Rēķis 17 (9ab), Ikaunieks 10, Brenčs, Silavs 16, Immers , Veide 4, Kliesmets 2, Penka 13, Ozols, Freibergs, Vīksna 4

Nākamā spēle 11. oktobrī plkst. 18-30 Rīgā, kad Gulbenes Buki viesosies pie RSU basketbolistiem.

Komentāri 28

...

Interesanti cik tad bumbas dauzīšana izmaksā Gulbenes iedzīvotājiem vai pietiek ko bāzt kabatās ???

pirms 16 dienām, 2019.10.07 12:01

Statistika

Bukiem vidējais vecums sākumsastāvam 30,6, rezervistiem 22,8, komandai 26,7 gadi
No 12 spēlētājem 6 gulbenieši (3 spēlēja tikai nedaudz spēles izskaņā)
Gulbenieši guva 15 punktus no 85 (I.Aizpurs 10)
Vietējo spēlētāju punktu guvums pa ceturtdaļām 4, 6, 4, 1

pirms 16 dienām, 2019.10.07 12:03

AT

Man sanācs 24 punkti no Gulbeniešiem - lūdzu rūpīgāk pieej statistikai, jebšu maini segvārdu!

sporsts ir zagšana

Ar bumbu bērnam vēderu nepiebāzīsi, tāpēc jau jābrauc strādāt uz ārzemēm ka valstī nepareizas prioritātes.

pirms 16 dienām, 2019.10.07 18:24

Ieprieks

Baumas klida ka pa 30 000 pašvaldība deva jeb sporta padome. Tagad gan jau daudz nekas nav mainijies.

Statistikas komentārs gan parāda bēdīgu ainu par pašu veikumu. Ja netēmē uz 1. līgu, tad galīgi nav nozīmes tērēt naudu viesspēlētājos ar tādu skaitu. Labāk 3-4 pieredzējušākus klāt + visus jaunos.

pirms 16 dienām, 2019.10.07 18:47

Un

kas izmainās šajā pasaulē no tā vai bumbiņa iekrīt grozā vai nē?

pirms 16 dienām, 2019.10.07 19:08

nu

kādam kabata kļūst resnāka

pirms 16 dienām, 2019.10.07 19:10

aaa

Rakstā pieminēti jaunie talanti, kuri tad tie būtu?!

pirms 16 dienām, 2019.10.07 20:12

New

Jāzeps Viseļčaks, Romualds Veseris, Laimonis Stiprais, Kazimirs Lopatņiks, Timurs Svece

pirms 16 dienām, 2019.10.07 20:50

Šausmus, cik aprobežoti cilvēki!
Cik tad bumbas dauzīšana izmaksā Gulbenes iedzīvotājiem? Papildus tam 10 + cilvēki salikuši! Jūs kādrēiz esat bijuši uz kādu spēli, izbaudījuši tās emocijas, kas valda. Priecājies, ka kkas Gulbenē vēl notiek, jaunajiem ir uz ko tiekties.

pirms 15 dienām, 2019.10.08 10:05

Labi

Mums jau labāk gulēt dīvānā un visus kritizēt ...skumjš novads.

pirms 15 dienām, 2019.10.08 11:41

Jautājums

Ir vispār kāds sporta veids vai sportists, kurš nav apliets no dīvānā pir--jiem šajā portālā.
Savulaik par Daumants saņēma ķengu devu, ko teikt par pārējiem.

pirms 15 dienām, 2019.10.08 13:14

eetrtrrt

Kāda aprobežota un ,teikšu, pretīga daļa tautas,kuri paši neko nedara,nevēlas darīt, ne par ko neinteresējas,tikai zākā tos ,kas tiecas kaut ko darīt un sasniegt.

pirms 15 dienām, 2019.10.08 13:25

dīvānā pirdējs

Redzi deputātiņ tie dīvānā pirdēji jūs ievēlēja, un tagad tu parādi savu patieso attieksmi pret vēlētāju. Vai tiešam esi tik neizglītots, ka uzskati ka Gulbenē ,pensionāru pilsētā, kādam interesēs tie sporti ? Tev tik rūp savas kabatas piebāšana, nevis iedzīvotāju intereses. Pilsētā kurā nav saremontēti ceļi, nav kanalizācijas, ūdensvada, kur nav darba, tu liec pirmajā vietā sportu ? Cik gadus, jūs domes izsaimniekotāji izgrūžat iedzīvotāju maksātos nodokļus sportā, un kur no tā ir kāda atdeve ?

pirms 15 dienām, 2019.10.08 13:30

Dīvāniekam

Jā,sports ir svarīgs. Ar ceļiem ir viss kārtībā,ūdens ir,kanalizācija arī ir. Ar darbu mazliet sliktāk.

pirms 15 dienām, 2019.10.08 13:50

Jautājums

Kāds gan var būt aprobežots un neizglītots cilvēciņš! Nosaukt mani par deputātu??!! Tev laikam pēdējā rieva paurī iztaisnojusies, ja vari rakstīt, ka mums nav kanalizācijas un ūdens! Neviens neliek sportu pirmajā vietā. Ja tādiem da--iem kā tu dotu varu, mums nebūtu ne kultūras, ne sporta, ne vēstures, ne nākotnes! Jo tev nevajag neko, tikai piebāzt maku un kuņģi! Nožēlojami!
Vecāki rupji kļūdījās, radot tādu dabas kļūdu kā tu!

pirms 15 dienām, 2019.10.08 13:56

...

Pabrauc pa vidus ielu tikai ar savu auto nevis to kuru tev dome apmaksā

pirms 15 dienām, 2019.10.08 14:07

Varbūt arī ir pensionāru pilsēta, bet tāpēc ir jācieš berniem, skolēniem? GĢ un 2. vidusskolā kopā mācās ap 1k bērnu, tad pēc tavām domām nav jāiegūlda nauda sportā? Labāk lai pēc stundām iet dzerstīties, pīpēt. Katru gadu kāds jaunietis aiziet pirmo reizi uz Buku spēli pēc kuras viņs pats sāk ar to nodarboties. Man nav ne jausmas kāda ir tā atvelētā nauda, varbūt, 30k, tad Tu par viņiem atrisināsi Gulbenes problēmas? Es gan ļoti šaubos, ka tie ir 30k. Varbūt, kādreiz, par spīti tādiem pesimistiem kā Tu, arī mums Gulbenē piedzims tāds Kristaps Porzinģis, kas pēc tam palīdzēs pilsētai.
Veiksmigu dienu

pirms 14 dienām, 2019.10.09 10:06

to Sports

Labi rūkts!

pirms 14 dienām, 2019.10.09 10:28

muļķis

Man kā neizglītotam muļķim rodas tāds jautājums, kāpēc visiem Gulbenes sporta organizatoriem resni vēderi ?

pirms 15 dienām, 2019.10.08 14:05

Ha ha ha

Izdzen cērmes, tev arī būs veselīgs augums!

pirms 15 dienām, 2019.10.08 14:18

aizstāvis

Labi, ir Gulbenē lielākā daļa pensionāri, bet ir taču arī bērni un ģimenes, kurām gribas kādreiz arī iziet no mājas!!! Ir tik labi, ka vismaz ir Buku spēles! Un nedomāju, ka tie 30k kaut ko mainītu Gulbenes novadā, labāk lai iegulda sportā nevis taisa lielus koncertus uz kuriem neviens pat nebrauc un beigās paliek mīnusā!

pirms 14 dienām, 2019.10.09 18:06

Pilnīgi piekrītu,Gulbeni vismaz pēc Bukiem cilvēki atpazīst,vismaz vidējā paaudze..

pirms 13 dienām, 2019.10.10 10:02