Basketbols: "Gulbenes Buki" mājās pieveic Bauskas komandu (106:74) 3

Gulbenē 20. oktobrī notika LBL 2 spēle, kurā Gulbenes Buki uzņēma vēl zaudējuma rūgtumu neizjutušo Bauskas BJSS/SC Memeles basketbolistus un tika svinēta pārliecinoša uzvara 106:74.

Bauskas komanda uz šo spēli bija ieradusies astoņu spēlētāju sastāvā, bet viņu rindās bija LBL 2 divīzijas rezultatīvākais spēlētājs Ivars Zemītis, kurš spēlē vidēji gūst 31 punktu.

Spēles pirmo ceturtdaļu labāk iesāka Bauskas komanda, atrodoties vadībā 8:2 un 10:4, kas bija arī lielākā šajā spēlē. Spēles turpinājumā gulbenieši veica 17 punktu izrāvienu un atradās vadībā - 21:10. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 30:18 - par labu "Gulbenes Bukiem". Arī otrās ceturtdaļas sākumā gulbenieši turpināja palielināt pārsvaru, kas sasniedza jau +21 (43:22). Ejot lielajā pārtraukumā, gulbenieši saglabāja 20 punktu pārsvaru - 60:40.

Pēc lielā pārtraukuma gulbenieši turpināja spēlēt pārliecinoši, kamēr Bauskas komandā punktus regulāri gūt izdevās tikai Ivaram Zemītim un Tomam Vilkam. Trešo ceturksni Gulbenes Buki noslēdza ar +29 (85:56). Ceturtajā ceturtdaļā Bauskas komandai spēka vairs nepietika, un rezultāta starpība pieauga līdz +38 (104-66). Spēle noslēdzās ar pārliecinošu uzvaru - 106:74. Gulbeniešiem šī bija ceturtā uzvara četrās spēlēs. Gulbenes Buki atrodas C grupas tabulas pirmajā vietā.

Gulbenes Buki šajā spēlē dominēja cīņā par atlekušajām bumbām 55-37, kā arī izdarīja par sešpadsmit rezultatīvām piespēlēm vairāk 23 pret 7.

Gulbenes komandas labā seši spēlētāji pārsniedza 10 punktu robežu, bet rezultatīvākais bija Ingars Aizpurs ar 25 punktiem.

Bauskas komandā savu rezultativitāti līmenī noturēja Ivars Zemītis, kurš guva30 punktus, Toms Vilks pievienoja 21 punktu.

Gulbenes Buki – Bauskas BJSS/ SC Mēmele 106 : 74 (30:18; 30:22; 25:16; 21:18)

Gulbenes Buki: Aizpurs 25 (8ab EFF 30) Bēts 10, Dilevka 12, Mednis 8(12 ab), Vīņauds 6(6ab +5rp), Šteinbergs 2,Šulcs 13 (5ab) Rozenbergs 8, Rikveilis 11,Gabrāns 11(4ab+4 rp), Krukovskis, Pušpurs.

Bauska: Zemītis 30 (13ab), Vilks 21, Upenieks 7, Meļķis 2, Červinskis, Ausējs 4, Vilcāns 7, Simsons 3

Nākošā spēle 24 oktobrī plkst 19-00 Rīgā, kad Gulbenes Buki viesosies pie BJBS Rīga/ A.Kraukļa VEF U-19V

Komentāri 3

LBL

2018-10-24 19:00 LBL2 Rīga/A.Kraukļa VEF - Gulbenes Buki (Rīgas Teikas vsk. 1.zale).

pirms 2 gadiem, 2018.10.23 08:47