Basketbols: "Gulbenes Buki" pārspēj BS "Ogre" vienību

Gulbenes Buki/BJSS” 7. decembrī aizvadīja LBL2 izbraukuma spēli pret BS Ogres vienību un izcīnīja pārliecinošu uzvaru 96-62. (31-12; 21-15; 26-20; 18-15).

Gulbenes komanda pirms šī mača bija izcīnījuši sešas uzvaras, kamēr ogrēnieši bija tikuši tikai pie viena panākuma. Pirmajā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnīja gulbenieši  ar 87:52, kas bija favorīti arī šajā spēlē.

Favorītu statuss parādījās jau pirmajās divas minūtes, kad “Buki” ātri ieguva piecu punktu pārsvaru 4:9, nākamos punktus ogrēnieši guva tikai sestajā minūtē, kad rezultāts jau bija +19 - Buku labā 23-4. ceturtdaļa noslēdzās 31:12. Otrajā ceturtdaļā ogrēnieši nedaudz piebremzēja Gulbenes uzbrukumu, bet tāpat rezultāts turpināja palielināties un pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts bija 52:27 - Buku labā.

Spēles gaita  nemainījās arī otrajā puslaikā. Gulbenes Buki turpināja audzēt pārsvaru, pēc trešās ceturtdaļas - +31, 78:47.

Ceturtā ceturtdaļa vairs bija tikai formalitāte un atlika noskaidrot spēles galīgo rezultātu. Rezultavitāte nedaudz kritās un gulbeniešiem pirmo reizi šajā spēlē neizdevās gūt vairāk nekā 20 punktus vienā ceturtdaļā, kas neļāva sasniegt 100 gūto punktu robežu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 96:62 - Buku labā.

Gulbenes komandā lielisku maču aizvadīja Sandis Bēts, kuram 19 punkti, 7 atlēkošās bumbas, 8 rezultatīvas piespēles un 4 pārtvertas bumbas EFF +36.  Ingars Aizpurs guva 19 punktus un pievienoja 9 atlēkošās bumbas.

„Ogres” rindās 23 punkti - Dāvida Atelbauera kontā.

Gulbenes komandai pēdējā spēle pirmajā kārtā 10.decembrī Gulbenē pulksten 14.00, kad jāuzņem Līvānu stikls komanda.

"Buki/BJSS": S.Bēts 19 (7ab, 8rp,4pb), I.Aizpurs 19 (9ab), M.Rozenbergs 14 (7ab), R.Mednis 18 (8 ab), R.Gabrāns 7 (4ab, 7rp), M.Čaupjonoks 6 (5 ab), K.Šulcs 6, N.Rikveilis 4, M.Pušpurs 3, A.Dāvids.