Basketbols: "Gulbenes Buki" piedzīvo zaudējumu izbraukumā pret RSU 1

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā zaudējumu izbraukumā piedzīvoja "Gulbenes Buki", piekāpjoties RSU ar rezultātu 79:90.

Gan RSU, gan "Gulbenes Buki" sezonu sāka ar drošām uzvarām, bet pirmais nopietnais pārbaudījums abām vienībām bija tieši vienai ar otru. Pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka gulbenieši, gūstot pirmos sešus punktus, kas bija lielākā vadība spēlē mūsu komandai. RSU atbildēja ar desmit bez atbildes punktiem un spēles trešajā minūtē izvirzījās vadībā 10:6. Spēles septītajā minūtē RSU vienība spēja izvirzīties vadībā 20:12. "Buki" nepadevās un spēja izlīdzināt rezultātu, pirmajai ceturtdaļai noslēdzoties tablo vēstīja 24:24. Otrās ceturtdaļas sākumā RSU atkal veica astoņu punktu izrāvienu un pārņēma vadību 32:24. Spēles turpinājumā bija līdzvērtīga cīņa, bet nedaudz precīzāki bija mājnieki un puslaikam noslēdzoties - 46:40.

Trešajā ceturtdaļā uz īsu brīdi "Buki" pārņēma spēles vadību 49:46, taču Aivara Vīnberga trenētā komanda trešā ceturkšņa otrajā pusē spēja lauzt spēles gaidu un atkal izvirzījās vadībā 67:61. Ceturtās ceturtdaļas sākumā gulbenieši atkal spēja izlīdzināt spēles rezultātu 67:67, bet spēki izsīka un RSU komanda lēnām sāka attālināties spēles rezultātā, 35 spēles minūtē rezultāts vēstīja 77:67. Vēl pēc pāris minūtēm RSU ieguva lielāko vadību spēlē 84:69 un spēles liktenis bija izšķirts. RSU komanda tika pie savas otrās uzvaras 90:79.

RSU uzvarā galveno lomu spēlēja Andris Epners, kurš izcēlās ar 25 punktiem un 13 izcīnītām bumbām zem groziem. Savukārt Ginters Blumbergs RSU rēķinu papildināja ar 18 gūtiem punktiem. Gulbeniešu rindās 20 punktus guva Ingars Aizpurs, bet pa 18 sakrāja Roberts Mednis un Jānis Dilevka.

Jāatzīmē, ka RSU vienība trāpīja 15/31 savu izmesto trīs punktu metienu, kamēr "Gulbenes Buki" tikai 6/27

"Gulbenes Buki": Dilevka 18 (7ab), Aizpurs 20 (5ab+5rp), Bēts 11 (8ab), Mednis 18 (5ab+5rp), Rozenbergs 2, Ivanovs 6 (4rp), Rikveilis 2,Gabrāns 4 , Ļisicins.

RSU: Epners 25 (13ab), Blumbergs 18, Ginters 10, Lācis 8, Vilks 8, Jurjāns 7, Vītoliņš 6, Brumermanis 3, Putniņš 2, Vegners, Eglītis

Nākamā spēle 19. oktobrī plkst. 14.00 Gulbenē, kad "Gulbenes Buki" uzņems "Līvānu stikla" basketbolistus.

Fane

Puiši, malači! Lepojos cīnījās līdz pēdējam! Nav jau vairs kas pat spēlē Bukos! Visi jaunie jau savā spēlē bija tāpēc komandai bija jāiztiek ar vecajiem spēlētājiem!

pirms mēneša, 2019.10.14 22:17