Basketbols: Gulbenes Buki piekāpjas BAA "Rīga"

11. martā "Gulbenes Buki" aizvadija pēdējo regulārās sezonas spēli izbraukumā un diemžēl piekāpās BAA "Rīga" komandai ar rezultātu 75:97.

Spēles sākums Bukiem izdevas veiksmīgs, pirmajās minūtēs tika gūts neliels pārsvars (9:4). Vadību spēlē izdevās noturēt līdz pirmās ceturtdaļas astotajai minūtei (20:18). Tomēr pēc pirmās ceturtdaļas ar minimālu pārsvaru vadībā atradās majinieki - 21:20.

Sākoties otrajai ceturtdaļai, rīdzinieki sāka palielināt pārsvaru - līdz ceturtdaļas vidum BAA "Rīga" bija iekrājuši jau 7 punktu pārsvaru (40:33). Ceturtdaļas otrā pusē Bukiem gan izdevās uz brīdi atspēlēt pāris punktus, tomēr līdz pirmā puslaika beigām mājinieki jau atkal bija palielinājuši pārsvaru līdz 11 punktiem (56:45).

Trešās ceturtdaļas sākums Bukiem bija vairāk kā neveiksmīgs - pirmajās piecas minūtēs neizdevās gūt punktus, kas pretiniekiem ļāva palielināt pārsvaru līdz pat +24 (69:45). Savukārt nākamajās 4 minūtēs Buki guva 9 punktus pēc kārtas, atkal samazinot rezultāta starpību līdz -14. Ceturtdaļas noslēdzās ar rezultātu 71:54.

Pēdējās ceturtdaļas pirmajās minūtēs laukumā noritēja sīva cīņa, kurā uz brīdi virsroku guva Buki, samazinot pārsvaru ar tālmetieniem līdz -9 (76:67). Tomēr Buku iecerēm nebija lemts turpināties. Atlikušajās spēles piecās minūtēs BAA "'Rīga" "salauza" "Gulbenes Buku" pretestību un  ar rezultātu 97:75 guva pārliecinošu uzvaru.

BAA "Rīga" - "Gulbenes Buki" 97:75 (21:20; 35:25; 15:9; 26:21).

"Gulbenes Buki": Rauza 18p.+5AB, Sokolovs 12p.+RP, Kazāks 11p., Lišiks 8p., Aizpurs 8p., Kalniņš 7p., Pugačs 6p., Šimanovskis 5p..