Basketbols: "Gulbenes Buki" viesos pārspēj "Valmiera Glass/VIA-2" komandu (83:75) 2

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā Gulbenes Buki 14. novembrī Valmierā tikās ar Valmiera Glass/VIA-2 komandu un izcīnīja septīto uzvaru - 83:75.

Pirmās ceturtdaļas sākumā valmierieši izvirzījās vadībā ar 7:4, tad piecus punktus pēc kārtas guva Mārtiņš Vīņauds un izvirzīja gulbeniešus vadībā ar rezultātu 9:7. Arī ceturtdaļas turpinājumā veiksmīgāk spēlēja Gulbenes Buki, spēles septītajā minūtē rezultāta starpība sasniedza jau 10 punktu robežu, pēc precīza Eduarda Krukovska metiena - 23:13. Pirmais ceturksnis noslēdzās ar +14 (30:16) - gulbeniešu labā.

Otrajā ceturtdaļā gulbenieši turpināja palielināt pārsvaru un pēc precīza Jāņa Dilevkas metiena sasniedza 20 punktu pārsvaru - 39:19. Spēles 15.minūtē Kristaps Šteinbergs panāca gulbeniešiem lielāko vadību spēlē +22 (45:23), pēc kā valmierieši bija spiesti ņemt minūtes pārtraukumu. Otrās ceturtdaļas beigās valmierieši atspēlēja sešus punktus un, lielajā pārtraukumā ejot, atradās iedzinējos - 53:37.

Trešajā ceturtdaļā valmierieši turpināja samazināt rezultāta starpību. Pēc Kristofera Šeptes precīza trīs punktu metiena valmierieši pietuvojās līdz astoņu punktu starpībai - 58:66. Ceturtdaļas beigās Mārtiņš Rozenbergs atjaunoja 10 punktu pārsvaru - 68:58. Spēles 35.minūtē valmierieši rezultāta starpību bija samazinājuši līdz -5 (71:56), bet tad gulbeniešiem četrus punktus pēc kārtas guva Sandis Bēts. Arī spēles pēdējā minūtē valmierieši pietuvojās līdz divu grozu atstatumam - 80:75, bet precīzs no trīs punktu līnijas bija Mārtiņš Rozenbergs. Gulbenieši svinēja uzvaru ar rezultātu 83:75.

Gulbeniešiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Rozenbergs - 22 punktiem, Mārtiņš Vīņauds atzīmējās ar 17 punktiem, bet Jānis Dilevka guva 14 punktus un izcīnīja 10 atlekušās bumbas. Valmieriešiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kristofers Šepte.

"Gulbenes Buki" - "Valmiera Glass/ViA-2" 83:75 (30-16;23-21;15-21;15-17)
Gulbene: Rozenbergs 22 (7ab), Vīņauds 17 (6ab+4rp), Dilevka 14 (10ab), Bēts 6,Šteinbergs 7 (7rp), Krukovskis 5, Gabrāns 6, Šulcs 4, Pušpurs. Dīvāns 2

Valmiera: Šepte 19, Riekstiņš 13, Apsītis 12, Pūliņš 11, Ābols 9, Elksnītis 8, Golubevs 3, Ķikuts, Brantiņš, Pošeiko, Mālmanis, Rikveilis