Basketbols: “Gulbenes Bukiem” - sezonas atklāšanas spēle 6

Jau 6.oktobrī “Gulbenes Buki” uzsāks LBL2 sezonu. Tieši šajā dienā pulksten 14.00 skatītāji, līdzjutēji, visi sporta entuziasti ir aicināti ierasties Gulbenes sporta centrā uz sezonas atklāšanas spēli “Gulbenes Bukiem” un atbalstīt komandu.
“Tiksimies ar “Vidzemes augstskolu”. Viņiem šogad ir divas komandas. Stiprākā komanda spēlē LBL1 un apvienotajā Latvijas/Igaunijas līgā, bet otra komanda stāsies pretī mums,” stāsta biedrības “Gulbenes Buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis.

Komandas sastāvs šajā sezonā pamatā paliek tas pats, kas bija pagājušajā sezonā. Klāt ir nākuši trīs jauni cilvēki: Jānis Dilevka, Mārtiņš Vīņauds un Kristaps Šteinbergs.

“Kāpēc viņi? Dažās pozīcijās mēs vēl meklējām spēlētājus. Skatījāmies pēc meistarības līmeņa un kuri ar mieru “bukiem” pievienoties. Jānis Dilevka pagājušajā gadā spēlēja Jūrmalā, Mārtiņš Vīņauds - Valmieras “Vidzemes augstskolā”, Kristaps Šteinbergs spēlēja  Bauskā, pirms tam vēl Ķekavā. Viņi visi ir rīdzinieki,” skaidro G.Rikveilis.
Paliek vecie spēlētāji: Raimonds Gabrāns, Roberts Mednis, Ingars Aizpurs, Sandis Bēts, Nauris Rikveilis, Mārtiņš Rozenbergs. Paliek arī visi jaunie gulbenieši: Kristiāns Šulcs, Sarmis Kalniņš, Markuss Pušpurs, Nauris Dīvāns, Eduards Krukovskis, Mikus Freijs. Treneris “bukiem” ir tas pats – Artūrs Brūniņš. “Kopā – 15 spēlētāji. Šāds sastāvs ir nokomplektēts un pagaidām arī paliks,” saka G.Rikveilis.
Viņš stāsta, ka treniņi gulbeniešiem norit intensīvi. Reizi nedēļā treniņš notiek arī Rīgā, uz kuru ierodas tie, kas dzīvo Rīgā, bet citās dienās viņi trenējas atsevišķi bez komandas. “Mērķi paši augstākie – ejam uz medaļu,” uzsver G.Rikveilis.
“Gulbenes Buki” pērn izcīnīja 3. vietu LBL2.

Šosezon LBL2 startē 22 komandas, kuras pirmajā posmā sadalītas trijās grupās, ņemot vērā 2017./2018. gada sezonas rezultātus. Pa četrām labākajām komandām, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, turpinās cīņu par 1.-12. vietu, pārējās – par 13.-22. vietu. “Gulbenes Buki” ir C grupā kopā ar “VIA Valmiera Glass”, “VEF Skola”, “BK Madona/BJSS”, “OC Limbaži”, “Bauskas BJSS/SC” “Mēmele”, “BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF BS”

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Rexpekts

Tu, expert, laikam toch esi cirvis! Skaidri pateikts,ka Valmierai 2 komandas.

pirms 2 gadiem, 2018.10.05 21:27

To Rexpekts

Tu gan esi cirvis, VIA IR 3 komandas!!!

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 02:16

Rexpsrtam

Nevajag vienmēr paļauties uz raksta autoru, jo šoreiz nav sagatavots mājas darbs.
Via ir 3 komandas kas tiek pārstāvētas- Lat-Est līgā, Lbl2 un Lbl3.

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 09:12

nu

Vispār jau stāsts par Bukiem, nevis VIA :) Lai viņi cīnās! Ko Rikveilis saka, to raksta autors raksta.

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 21:19

Sports