Basketbols: Gulbenes novada skolu sacensības "3:3" 3

Gulbenes sporta centrā 28. novembrī notika novada skolu sacensības basketbolā "3:3" zēniem un meitenēm trijās vecuma grupās. Pavisam uz sacensībām bija ieradušās 15 zēnu un 10 meiteņu komandas - kopā 105 dalībnieki. Par to informē Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķis Andrejs Andževs.

Vecākajā (10.kl.-12.kl.) grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas komanda (E.Krukovskis, N.Dīvāns, D.Saliņš, H.Vagulis), otro vietu - Gulbenes 2. vidusskolas komanda (M.Pušpurs, J.R.Patmalnieks, S.G.Kalniņš un S.Osis), bet trešo - Lizuma vidusskola (E.Kovaļkovs, R.Rautmanis, J.Mežulis, L.Seņko).

Meitenēm šajā pašā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Gulbenes 2. vidusskolas 2.komanda (L.Vīksniņa, S.Vīksniņa un M.Krone), otrajā vietā -  Gulbenes 2. vidusskolas 1.komanda (K.Žvarte, L.Bērziņa, E.Baumgarte un S.Simbārde), trešajā vietā atstājot Lizuma un Lejasciema vidusskolu apvienoto komandu (E.Bērziņa, J.Pence, A.Glāzniece un Ē,Jermacāne).

Vidējā (7.kl.-9.kl.) grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 2.komanda (R.Bukovskis, M.Čeksters, R.Vagulis un D.Vimba), otrajā vietā atstājot Gulbenes novada valsts ģimnāzijas pirmo komandu (L.Vasiļjevs, E.Vanags, R.Liniņš un J.Puķītis), trešajā vietā  - Gulbenes 2.vidusskolas pirmā komanda (E.Tiltiņš, R.Viducis un K.Carevs).

Meitenēm šajā pašā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Lizuma vidusskola (S.Glāzniece, L.Kalve, K.Remicāne, L.Ģēģere un M.Zauriņa), otro vietu - Gulbenes novada valsts ģimnāzijas (visas trīs māsas Katanes), trešajā vietā atstājot Gulbīša un Stāmerienas pamatskolu apvienoto komandu (G.J.Pētersone, Ē.Logina, K.Kuropatkina un A.Biseniece).

Jaunākajā (4.kl-6.kl.) grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Gulbenes 2.vidusskolas komanda (K.Zvirgzdiņš, R.Šulcs, A.Puķe un A.A.Andževs), otrajā vietā - Gulbenes sākumskolas 3.komanda (R.Aizpurs, R.Tomsons, E.Bērziņš un R.Puškis), trešajā - Gulbenes sākumskolas 2.komanda (M.Rauza, K.Ķikusts, A.Beļajevs un N.Veselovs).


Meitenēm šajā pašā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Gulbenes sākumskolas komanda (S.Miščenko, A.A.Brokāne un A.Beinare), otrajā vietā atstājot Gulbenes 2.vidusskolas komandu (E.Lazdiņa, E.I.Tuča, M.Rozenberga un D.Prockalova), bet trešajā - Gulbīša un Stāmerienas pamatskolu apvienoto komandu ( I.Piliena, A.Vebruāle un E.Vīksniņa).


"Par sacensību raitu norisi liels paldies Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola treneriem Vijai Kalniņai, Dainim Mikolajam, Oskaram Vīksnam un Sandim Dzērvem," saka A.Andževs.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kristaps

Par 2.vsk 1.komandu nepatiesa informācija.????????
K.Careva vietā bija K.Jesiļevičs

pirms gada, 2018.11.30 14:39

būsim precīzi!

B gr meitenēm uzvarēja APVIENOTĀ Lizums/Lejasciems komanda!

pirms gada, 2018.12.02 19:43

Santa

Izskatās ka piedalījušās tikai 2 vsk. komandas..........

pirms gada, 2018.12.03 21:11

Sports