Basketbols: izbraukumā zaudē rīdziniekiem

Vkar, 8. februārī, mūsu Gulbenes Buki aizvadīja kārtējo izbraukuma spēli Rīgā pret vietējo DSN komandu. Šoreiz rīdzinieki bija pārāki ar rezultātu 89:70.

Spēli Buki iesāka veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar 5:2, taču ceturtdaļas turpinājumā mājinieki panāca viesus un ceturtdaļas vidū jau izvirzījās vadībā ar 10:5. Spēles 7. minūtē DSN pārsvars jau bija sasniedzis 12 punktus (21:9), taču līdz ceturtdaļas beigām Bukiem izdevās atspēlēt 3 punktus, noslēdzot ceturtdaļu ar 9 punktu deficītu (25:16).

Arī otrās ceturtdaļas sākumu Buki aizvadīja veiksmīgi, samazinot rezultāta starpību vēl par 3 punktiem (28:22). Lai gan DSN turpinājumā, gūstot 8 punktus pēc kārtas, palielināja pārsvaru līdz pat +14 (36:22), Buki jau nākamajā minūtē atbildēja ar to pašu un atjaunoja 6 punktu starpību (36:30). Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 48:40.

Trešā ceturtdaļa šajā spēlē izvērsās par izšķirošo. Lai gan ceturtdaļas sākumā Bukiem vēl izdevās nosargāt 8 līdz 10 punktu rezultāta starpību, ceturtdaļas otrā pusē mājinieki, gūstot 14 punktus pēc kārtas, palielināja pārsvaru jau līdz 26 punktiem (74:48). Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 74:50.

Pēdējās spēles 10 minūtes Buki iesāka ar precīziem tālmetieniem, jau atkal samazinot rezultāta starpību līdz 19 punktiem (75:56). Ceturtdaļas vidusdaļā mājinieki vēlreiz atjaunoja 25 punktu pārsvaru - 81:56, taču līdz spēles beigām Bukiem no jauna izdevās samazināt šo starpību līdz 19 punktiem, tādējādi noslēdzot šo spēli ar rezultātu 89:70.

DSN - Gulbenes Buki 89:70 (25:16; 23:24; 26:10; 25:20).

"Gulbenes Buki": Rikveilis 18p., Kalniņš 14p., Kaļva 14p., Lišiks 7p., Šelders 7p., Kliests 5p., Lūsis 3p., Šmagris 2p., Mičulis.

DSN: Strazdiņš 18p., Rēķis 17p., Immers 11p., Lasenbergs 8p., Štelmahers 8p., Bikše 8p., Šliseris 7p., Kehris 6p., Riekstiņš 3p., Putniņš 3p., Freimanis.

Nākamā "Gulbenes Buki" spēle - jau 11.februārī Gulbenes sporta centrā pret Ventspils augstskolas komandu. Spēles sākums - 14:00! Nāc atbalstīt!