Basketbols: izbraukumos – zaudējumi 20

Gulbenes BJSS/ "Buki" ir uzsākuši jauno sezonu Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā un jau aizvadījuši pirmās spēles. Pirmās divas spēles tika aizvadītas izbraukumā pret BK "Saldus" un BK "Ventspils augstskola", bet šodien vakarā notiks arī pirmā mājas spēle.

Diemžēl pirmajās izbraukuma spēlēs mūsu basketbolisti piedzīvoja zaudējumus.

Pirmajā spēlē gulbenieši piekāpās BK "Saldus" ar 80:92. Jau spēles pirmajā ceturtdaļā vadību pārņēma BK"Saldus". Pirmajās trīs ceturtdaļās mājinieki tikai turpināja audzēt pārsvaru pār mūsu spēlētājiem un tikai spēles pēdējā ceturtdaļā "Buki" nedaudz samazināja starpību un tomēr nespēja apdraudēt "Saldus" uzvaru. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandas rindās - Mārtiņš Pētersons - ar 19 punktiem, Māris Baranovskis - ar 18 punktiem un Gundars Rauza - ar 17 punktiem.

Arī otrajā izbraukuma spēlē gulbenieši piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 63:91 pie,kāpjoties "Ventspils Augstskolas'' basketbolistiem. Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā spēlē, tomēr izskaņā mūsējiem izdevās uzkrāt piecu punktu pārsvaru - 23:18. Otrais ceturksnis gan jau aizritēja ventspilnieku zīmē. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 34:43 (par labu ventspilniekiem). Atlikušajā spēles puslaikā laukumā labāki bija ventspilnieki, kuri rezultātā izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Gulbeniešu rindās rezultatīvākie bija Agris Kazāks ar 13 punktiem un G.Rauza ar 12 punktiem.

Komentāri 20

Nu gan cilvéki! Futbolá klusums - apd...š basi, tulīt futbols būs - a,,sis futbolu.
Nu gan idiotiem nav miera.
Lūdzu Dzirksteli dzēst visus komentus par basi un futeni - a-p-n-i-k-a !!!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 23:05

protokolus gan gulbenē māk rakstīt!! baranovskim vispār bija 33 un pētersonam 5

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 22:59

Ieva Ievai

Ieva - kas tad tie par suņa murgiem, ko? Un man savukārt patīk, ja cilvēki iemācās pareizi rakstīt cilvēku vārdus!

p.s. Nu vai ziniet, ja treners nemāk paņemt minūtes pārtraukumu vai veikt maiņupat, tad ko jūs brīnaties par to, ka Rauza un vēl daži nevar visu spēli novilkt - ja jau komanda, tad komanda - spēlēt tak visiem vajag!

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 20:17

12

Buku spēle vispār bez satura, cīnasspars, motivācija tās īpašibas noteikti nepiemīt bukiem, ja nu vienīga Rauzam kurš grib samest par visiem vairāk lai varētu blatot. Gundar neesi Kobe, ka spēlē vari izmest vidēji 25 metienus un 3 trāpīt, LBL2 nav NBA. Nolaidies uz zemes.
Jaunajiem novēlu kapāt par katru laukuma centimetru, nevis ārpus laukuma firmas drēbītēs ar degunu stumdīt mākoņus un lielīties, ka spēlē bukos, bet gan to arī parādīt laukumā.
Veiksmi.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 19:16

Koņevs un Lajuks vispār ir krievu materšiņņiki

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 18:47

beidziet riet

Šobrīd resursi (cilvēku, finanses) Gulbenē ir ļoti vāji.
Tāpēc labi,ka vispār notiek futbols un basketbols valsts, nevis novada līmēnī.
Rezultāti atbilstoši iespējām.
Futbols vispār dažbrīd pārsteidz. Kā Gulbene varēja spēlēt un labi Latvijas kausa pusfinālā - vispār nonsens.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 11:20

!?

Rauzam vajag pāris spēles pasēdēt malā un padomāt. Domājams, ka spēles rezultāts bez viņa neko sliktāks nebūtu, ja ne pat labāks. Kāpēc vajadzēja vākt cilvēkus komandā, ja visu spēli laiž viens pats, kaut arī kļūdu jūra...

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 11:06

Nepatiik kaa dara Rauza ,Nepatika ko dariija Konevs un Lajuks.kas taalaak .

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 10:19

Eu Juus skaugi speeleejiet pasi .Mees visi gribam uzvareet .Vienmeer jau nesanaak .

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 10:16

Ieva

Man vakardienas spēle nepatika, jo Gundars pilnīgi neuzticas komandai.
Viens jau spēli nevar uzvarēt. Varbūt Guntar ej uz citu sporta veidu. (Individuālu)
Man savukārt ļoti patika kā tiesā tiesneši, it sevišķi Gulbenes tiesnesis, kā viņu tur sauca?

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 09:49

nav nav

Nav gan naudiņas! ļaunais futbols visu atņēmis! Varējāt braukt piektdien un vēl Ventspili paķert, atpakaļceļā arī Jelgavu un trešdaļa izbraukumu cauci! Petroleja tak ir!

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 04:28

skatitājs

"Guņča šodien parādija ka ir īsts komandas vīrs". Mocija visas 40min.,nost negāja ne pa ko. Visus macīja un skoloja,kaut pašam kļūdu bij tic cik pretinieku komandai kopā.Murgs! tak pasēdi,atpūties un būs lielaka jēga no Tevis.

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 23:02

Arī pērnsezon un aizpērnsezon bija divas pēc kārtas spēles Kurzemē, jo atšķirībā no oranžas futbola totoblices basketbolā nav naudiņas, lai oktobrī brauktu uz Saldu, bet pēc tam kaut kad februārī uz Ventspili. Izevīgāk uzreiz Gulbene-Saldus-Ventspils.

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 22:33

ne jau tas

Neiet runa par cilveeku, bet par vinja uzvediibu. Ja ir komanda, tad tai ir jaabuut kaa komandai. Tikai komandaa ir speeks - vai ne, Gundar?

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 18:16

limb

ļautiņi mīļie - kad šitas beigsies? Jums laikam vienmēr būs kas iebilstams pret jebkuru cilvēku, kurš ir uzņēmis kaut ko darīt, mainīt vai attīstīt!

Steckis nepatika, Rauza nepatīk! Dies pasarg, tak liecieties mierā - vai tad neapnīk? Visu laiku viena un tā pati īdēšana un čīkstēšana!

Šāds spēļu iznākums ir katru gadu, jo sezona iesākas ar divās izbraukuma spēlēm PĒC KĀRTAS! Pamēģiniet paši uzvarēt divas stipras komandaspēc kārtas un izbraukumā pēc vairāku stundu gara ceļa!