Basketbols: labs sezonas sākums

Mūsu basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” ir aizvadījusi jau pirmās trīs šīssezonas spēles, gūstot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu.


Pirmo spēli gulbenieši aizvadīja 1.oktobrī pret "BS Rīga/Rīdzene/Turība" un guva uzvaru ar rezultātu 72:50. Komandas labā 22 punktus guva Kaspars Kalniņš, Mārtiņš Pētersons – 16 punktus, Nauris Rikveilis - 9 punktus, Elvijs Vanags – 8 punktus, Mikus Freijs – 6 punktus, Kaspars Paegle – 5 punktus, Māris Sniķis – 4 punktus, Kārlis Mediss – 2 punktus.


Otrajā mājas spēlē, kas notika 8.oktobrī, mūsu komanda sīvā cīņā ar 97:78 piekāpās BK “Vidzemes Augstskola/ Valmiera Glass” komandai. Šajā spēlē rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā bija K.Mediss ar 20 gūtiem punktiem un 7 atlēkušajām bumbām, M.Pētersons guva 19 punktus, K.Paegle – 18 punktus (10 atlēkušās bumbas), K.Kalniņš – 11 punktus, N.Rikveilis – 5 punktus, E.Vanags – 3 punktus, M.Sniķis – 2 punktus.


Arī trešā sezonas spēle notika Gulbenē pagājušajā sestdienā, kad “Buki” uzņēma BK “Ventspils Augstskola” komandu. Šajā cīņā ar rezultātu 91:74 pārāki izrādījās mūsu basketbolisti. Mūsu komandā 22 punktus šajā spēlē guva K.Mediss, 20 punktus – K.Paegle, M.Pētersona kontā – 12 punkti, K.Kalniņam – 11 punkti, Jānim Dumburam – 9 punkti, pa 6 punktiem – E.Vanagam un Nikam Gaigalietim, N.Rikveilim – 3 punkti, M.Sniķim – 2 punkti.


Komandas treneris Artūrs Brūniņš ir priecīgs, ka ir izcīnītas divas uzvaras. Viņš gan piebilst, ka varbūt varēja būt arī visas trīs uzvaras, jo arī Valmieras komandu viņi varējuši pieveikt, taču nedaudz nepaveicies.


“Vasarā ir paveikts liels darbs un uzvarētajās spēlēs tas tiešām bija redzams. Zaudētajā spēlē turējāmies pie spēles plāna un viss bija kārtībā, taču otrajā puslaikā kaut kas pajuka, tāpēc arī zaudējām. Taču domāju, ka šīs spēles rezultāts neatspoguļoja spēku samēru. Nākamajā spēlē pret šo komandu, kaut arī izbraukumā, centīsimies viņus uzvarēt,” saka treneris.


Viņš piebilst, ka var būt ļoti apmierināts par uzvarētajām spēlēm, par spēlētāju attieksmi pret darbu, par viņu cīņassparu.


“Man ir prieks viņus trenēt! Pašreiz es esmu ļoti gandarīts un lepns par savu komandu un to, ko viņi dara laukumā. Iesāktais, protams, ir jāturpina. Prieks, ka arī skatītāji nāk un atbalsta un mums nav jāspēlē pie tukšām tribīnēm. Arī spēlētājiem tas palīdz. Arī zaudētājā spēlē pēdējās 20 minūtēs kaut rezultāta starpība bija liela, puiši cīnījās līdz galam un skatītāji tāpēc arī negāja prom. Domāju, ka, pabeidzot uz pozitīvas nots šo spēli, arī nākamajā spēlē veicās labi.”


Šobrīd komanda analizē iepriekšējo spēļu kļūdas un gatavojas nākamajai spēlei. Treneris ir apņēmības pilns un saka: “Centīsimies pretiniekus uzvarēt!” Nākamo spēli mūsu basketbolisti aizvadīs rīt, 17.oktobrī, izbraukumā pret “RTU” komandu.


Pievieno komentāru

Sports