Basketbols: Latvijas Jaunatnes Olimpiādē izcīna 6.vietu

Gulbenes novada basketbolisti startēja Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kas norisinājās Cēsīs no 7. līdz 9 jūlijam, informē treneris Dainis Mikolajs.

Viņs stāsta, ka pirmo reizi olimpiādē basketbolisti spēlēja 3 pret 3. Sacensībām bija pieteikušās 28 komandas. Gulbenieši bija izlozēti grupā ar Liepāju, Madonas novadu un Balvu novadu.

"Pirmajā spēlē gulbenieši spēlēja ar Madonas novadu un guva pārliecinošu uzvaru 17:10. Nākamajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret Liepājas komandu 7:13. Pēdējā grupu turnīra spēlē tika uzveikta Balvu novada komanda 13:9. Gulbenieši grupā palika otrie un pirmajā izslēgšanas spēļu kārta tikās ar Krāslavas novada komandu un guva uzvaru 21:13. Ceturtdaļfinālā gulbenieši spēkojās ar Bauskas novadu. Spēle bija līdzīga, bet pēdējās sekundēs aukstasinīgāki bija pretinieki un uzvarēja ar rezultātu 14:11. Cīņā par 5.-8. vietu gulbenieši spēkojās ar Rēzeknes komandu, kurā spēlēja U-14 izlases spēlētāji, un smagā cīņā tika gūta uzvara ar rezultātu 10:9. Spēlē par 5. vietu gulbenieši tikās ar Kandavas komandu un piedzīvoja zaudējumu (12:9)," atklāj D.Mikolajs.

Komandā spēlēja Kristiāns Šulcs, Simsons Osis, Linards Černoglazovs un Artūrs Garaissils. Komandas treneris Dainis Mikolajs.

“Izcīnītā 6.vieta 28 komandu konkurencē ir labs sasniegums, bet nedaudz pietrūka sportiskās veiksmes un būtu cīnījušies par medaļām. Tiešām liels prieks par puišiem, kas cīnījās par katru laukuma centimetru. Šādās sacensībās startējām pirmo reizi un spēlētāji ļoti labi adaptējās noteikumiem,” stāsta treneris.

Pievieno komentāru

Sports