Basketbols: liepājniekiem piekāpjas saspringtā cīņā 18

Šodien, 4.janvārī, Liepājā "Gulbenes Buki" aizvadīja spēli ar vietējo "Liepājas Lauvas 2" komandu. Šoreiz saspringtā cīņā Buki atzina mājinieku pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 82:65. Rezultatīvākais Buku rindās bija Normunds Lišiks, viņa kontā 25 punkti un 7 atlecošās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja liepājnieki Stumbris un Gluhovskis (5:0), taču līdz ceturtdaļas vidum Buki izlīdzināja rezultātu - 8:8. Vien pirmās ceturtdaļas pēdējās minūtēs mājinieki atzīmējās ar nelielu bezatbildes punktu guvumu 7:0, noslēdzot pirmās spēles desmit minūtes ar 21:12.

Otrās ceturtdaļas sākumā Liepājas komandas pārsvars uz īsu brīdi pārsniedza 10 punktus (23:12). Savukārt Buki atbildi parādā nepalika, turpmākajās 5 minūtēs uz mājinieku gūtajiem 2 punktiem atbildot ar 11 (25:23).

Trešās ceturtdaļas sākumā "Liepājas Lauvas 2" atjaunoja 5 punktu pārsvaru (32:27), taču jau otrajā minūtē Buki atkal jau izlīdzināja rezultātu - 35:35. Mājinieki, galvenokārt ar tālmetienu palīdzību mēģināja atjaunot pārsvaru, taču šī stratēģija līdz galam neatmaksājās - 48:44. Tikai ceturtdaļas izskaņā, liepājniekiem intensīvāk piestrādājot zem Buku groza, izdevās tomēr atjaunot 13 punktu pārsvaru (63:50).

Pēdējās ceturtdaļas pirmajās sekundēs liepājnieki palielināja pārsvaru jau līdz +17 (67:50). Lai arī Bukiem izdevās vēlreiz samazināt rezultāta starpību līdz -11 (67:56), piekto piezīmi izpelnījās Nauris Rikveilis. Nākamajās 6 minūtēs laukumā dominēja "mājas saimnieki", panākot jau +21 (82:61). Pēdējās minūtēs Buki atspēlēja vēl 4 punktus, noslēdzot spēli ar rezultātu 82:65.

Nākamā Gulbenes Buku spēle paredzēta Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, pret VEF kadetiem, spēles sākums - pulksten19:30.

Liepāja 2 - Gulbenes Buki (21:12; 4:11; 38:27; 19:15).

"Gulbenes Buki": Lišiks 25p.+7AB, Pētersons 14p.+5AB, Kaļva 10p.+5AB, Kalniņš 9p+7AB+5RP, Rikveilis 5p., Kliests 2p.+7AB, Šmagris, Ivanovs.

"Liepāja 2": Krūmiņš 21p., Stumbris 20p., Bitenieks 18p..

Komentāri 18

Mincis

Lišiks ir kā Lebron James... Ārdās kā dzīvnieks...
Dzirdēju ka šitajā spēlē esot ielicis ALE-UP :)

pirms 8 gadiem, 2012.01.13 12:59

z

un tagad, kas es esmu? Maximas kasierīte Ļuba vai skolas saimnieks Feģa? O, nē, es zinu, es esmu Karlsons, kas dzīvo uz Novicka jumta....fantastika!

Ko te ņemies! Būtu labāk ēdis! Es gan nez, ko Tev tas Steckis nodarījis, be vienu gan zinu, Tev acīmredzot tā bijusi smaga trauma, ka šitā nākas atbildēt uz katru manu komentāru :D F*ck man, your life s*cks :D

a varbūt aizej uz sporteni un tiešām pārliecinies, ka viņš Tev atbild...lai Tev nesākas lielākas halucinācijas, varbūt tomēr es esmu Andris Bērziņš vai Šons Konerijs....

Varbūt Tev pēc tam kopistiski zāles sameklēsim? ai nē, idiotiem tak zāļu nav :D

Uzraksti vēl kaut ko, citād šeit Cesvainē, baigi garlaicīgi :D

pirms 8 gadiem, 2012.01.07 12:21

to-z

nu tu tocna esi lasaraa :))) riktigi tagad esu nobijies,ka tagad sodisat mani :))))nezinu kur lai tagad slepjas TRENERIIT,nu riktigi baill

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 22:36

to ģēnijs

tur jau nav kam teikt. vieni puikiņi vien ir, kuri tiešām - reti to stopu izlaiž no rokām un mācīties ar negrib.

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 19:29

Ģēnijs

Nu tad ej pie viņiem un say it in his face!

Tas gan :D Tad tik liela mute nebūtu.

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 12:52

z

Lai arī tavi komentāri ir anonīmi, tomēr atgādināšu, ka ir stājies spēkā likums, kas paredz sodāmību par personu nomelnošanu internetā! Tā kā ceru, ka tas Tavs Steckis izlasīs šo un Tu saņemsi to ko esi pelnījis par mutes brūķēšanu!

Un ar šo muti tur ar savu māti ar vēl sarunājies? Man žēl Tavu vecāku....

Cik gan slimam jābūt sēdēt visu dienu internetā un atbildēt uz komentāriem visu laiku apsaukājot un aizvainojot pilnīg svešus cilvēkus.
Un ja kas, es tak pat Gulbenē neesmu un Tu jau esi aizsvilies....Laikam jau bērnībā Tevi kāds no sporta skolas treneriem atteicies uzņemt kādā grupā un tagad TIK ļoti gribas atriebties, ka vai zils gar acīm metas, ko? :D
Nu tad ej pie viņiem un say it in his face, loooser!

Bet nu prieks, ka uzķēries uz verbālām provokācijām - SUCKEEEER!

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 10:06

to-z

nu tu z izkausies riktigs beerns,100% ka tu esi Steckis,tu tak esi lunis un vairak nekas ,tu pat normali trenet nemaki,blaut tik maki un vairak neko,nesaprotu ko tevi ka treneri vel tur te gulbene,ei varbut kori dziedi tur vajag skalas rikles :)))un lasot tavas replikas par dzerajiem,labak pats atceries ka dzerdams vazajies pa baru Dijanas Daarzs,ta ka nevajag tagad visus nolit,cik nu tu perfekts esi TRENERIIT :)))))

z-z

tas z tak ir A.Steckis to tak pec runas var pateikt :))))

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 17:39

z

hi - un tev laikam ir ļoti nožēlojama dzīve, ka citu nav ko darīt kā nepilngadīgos nolikt.

Nu nav man nekāda sakara ar basketbolu - tici vai nē, bet ir cilvēki, kuriem riebjas šis superīgais balagāns, ko jūs te visi caurām dienām dzirkstele.lv rīkojat.

Vai tiešām jūsu dzīvēs ir tāds pagrimums, ka nu jāķeras klāt skolniekiem. Varbūt palieciet savās aprobežotajās diskusijās pie pieaugušo nolikšanas!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 15:08

hi

Laikam z ir kads no mazajiem neprofesionaliem:) Sez tagad dusmigs ar pipi un alus bundzu roka!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 14:33

z

klibais buks - laikam klibs, jo nodzēries - nu tad tā ir tikai Tevis paša vaina!

Atvērt acis vajag starp stopiņu raušanas rīklē.
Dezinformētība noved pie dzeršanas Tavā gadījumā, acīmredzot!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 14:07

klibais buks

Tu tak z esi lunis.citas komandas jau nu ar par 20 gadiem vecaki nespele,nav jau ka nabaga buki tadi jaunini,un sporta 20 gados jau ir pietiekams vecums,lai sevi pieraditu.Varbut ja mazak pa sturiem pipes zeletu un snabuci dzertu,ari sanaktu kads lietas koks:)

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 13:37

z

:) acīmredzot tu neesi lasījis ne šo rakstu, neesi sekojis līdz nevienai citai spēlei ar Liepāju un vispār neko nesajēdz no basketbola!