Basketbols: mazrezultatīvā spēlē Gulbenes “Buki/BJSS” uzvar pret “Latvijas Universitāti/BS Rīga” 2

Gulbenes “Buki/BJSS” 29.oktobrī Rīgā aizvadīja cīņu ar “Latvijas Universitāti/BS Rīga” un izcīnīja uzvaru – 64:60 (15:11; 11:19; 22:14; 16:16).

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, ceturtdaļas vidū ar Artūra Lūša un Jorena Duļevska precīziem trīspunktu metieniem gulbenieši izvirzījās vadībā - 10:5. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar četru punktu pārsvaru “Buku” labā – 15:11.

Otrās ceturtdaļas sākumā “Buki” ieguva lielāko vadību spēlē – 24:13, bet tad izrāvienu veica Rīgas komanda un spēles puslaikā jau izvirzījās vadībā 30:26. Lielisku trešo ceturtdaļu aizvadīja Roberts Mednis, kurš šajā laikā guva 11 punktus un atkal vadībā izvirzīja Gulbenes “Bukus/BJSS”.

Ceturtā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi, nevienai neatraujoties vairāk par divu uzbrukumu tiesu. Spēles beigās aukstasinīgāki bija gulbenieši un noturēja pārsvaru, spēles beigu rezultāts – 64:60. Spēles gaitā vadība mainījās septiņas reizes un neizšķirts bija astoņas reizes.

Rezultatīvāko spēli šajā sezonā aizvadīja Artūrs Lūsis, kuram 20 punkti šajā mačā. Gulbenes “Buki/BJSS” ar trijām  uzvarām un diviem zaudējumiem pašlaik ieņem trešo vietu savā grupā.

“Uz šo spēli nebijām pilnā sastāvā, jo nespēlēja N.Lišiks, K.Paegle un D. Dreiškens. Prieks par uzvaru! Varu uzteikt savus puišus, kas nesalūza pēc slikti nospēlētās otrās ceturdaļas un beigās uzvarēja spēli. Spēlēt izbraukumā vienmēr ir grūtāk, tāpēc prieks, ka guvām uzvaru,” pēc spēles teica galvenais treneris A.Brūniņš.

Gulbenes “Buki/BJSS”: A.Lūsis 20+4ab+3rp+2bm, R.Mednis 15+13ab, M.Caune 12+9ab, N.Rikveilis 5+3ab, J.Duļevskis 3+6rp+5ab+2pb, M.Kromulis 4, M.Pētersons 3+4ab, M.Leitāns 2+3ab, M.Freijs un K.Kalniņš.

Nākamās spēles gulbeniešiem būs 5.novembrī mājās pret “Madonas/BJSS” komandu  un 11.novembrī Valmierā - pret “Valmieras Glass/ViA” komandu.