Basketbols: mūsu komandai turnīrā - 2.vieta 1

Pagājušajās brīvdienās Gulbenē notika basketbola turnīrs “Gulbenes grozs 2014”, kurā piedalījās četras komandas – “Gulbenes Buki/ BJSS”, BK “Jelgava”, BK “Valga” un Narvas “Elektra”.

“Gulbenes Buki/ BJSS” pirmajā spēlē tikās ar Narvas “Elektra” komandu, ko uzveica ar rezultātu 80:60. Finālā mūsējiem pretī stājās BK “Jelgava”. Šajā spēlē mūsu basketbolisti tomēr atzina augstākās līgas kluba pārākumu ar rezultātu 65:78. Tādējādi 1.vietu turnīrā izcīnīja BK “Jelgava”, 2.vietu ieguva mūsu komanda, savukārt cīņā par 3./ 4.vietu uzvarēja BK “Valga”.


Mūsu komandas treneris Artūrs Brūniņš atzīst, ka turnīrs bija ļoti vērtīgs. Tas deva iespēju spēlētājiem novērtēt sava darba rezultātus vasarā un saprast, ka nav veltīgi strādāts, kā arī, protams, saskatīt vājās vietas. “Puiši redzēja, ka ne tikai ar meistarību var labi nospēlēt, bet liela nozīme ir arī gribasspēkam. Pirms spēlēm es viņiem teicu, ka ar gribasspēku un cīņassparu var paveikt lielas lietas, un tas arī parādījās finālmačā, jo sniegums bija ļoti līdzīgs – iespējams, pretinieki mūs kaut kur nenovērtēja, varbūt mūsu puiši arī beigās nenoticēja, ka var uzvarēt, taču mačs bija tiešām labs,” saka treneris.


Viņam kā trenerim, vērtējot tieši mūsu komandas rādīto sniegumu, uzvarētā spēle pret igauņu komandu nepatika, bet zaudētā spēle (fināls) ļoti patika. “Pret Narvas “Elektru” uzvarējām pārliecinoši, taču man šķita, ka puiši bija ļoti pašpārliecināti un necīnījās. Es biju ļoti neapmierināts ar šo spēli. Savukārt pret Jelgavas komandu, kas ir augstākās līgas komanda, nocīnījāmies tiešām kā ar līdzīgu. Jā, varbūt viņiem visu spēli nespēlēja trīs līderi, bet tas būtību nemaina, jo arī rezervisti spēlēs augstākajā līgā,” saka A.Brūniņš.


“Gribas pateikt lielu paldies skatītājiem par finālmaču! Mūsu tribīnes sen nebija bijušas tik skaļas! Skatītāji redzēja, ka puiši cīnās, un tas viņiem patika. Mēs ļoti priecājamies, ka viņi nāca uz spēlēm, un ceram, ka viņi mūs atbalstīs arī sezonas laikā ne tikai uzvarās, bet arī zaudējumos. Kopā iesim uz augstiem rezultātiem!”


Vērtējot turnīru kopumā, A.Brūniņš saka, ka tas ir izdevies. Tas tiks rīkots arī nākamgad, bet noteikti notiks vismaz nedēļu agrāk, nevis pirms pašas sezonas sākuma.


Rīt, 1.oktobrī, pulksten 20.00 mūsu komanda aizvadīs pirmo maču Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionātā pret komandu BJBS “Rīdzene/ Turība”.


“Mēs turpinām cītīgi un smagi trenēties, lai gatavotos nākamajiem mačiem. Darbs ir ieguldīts, protams, arī uz priekšu tā vēl būs daudz, taču domāju, ka viss notiek pareizajā virzienā. Galvenais, ka puiši redzēja, ka viņi var spēlēt ar jebkuru pretinieku, un tas ir pats svarīgākais, lai kaut vai otrajā līgā sasniegtu augstus rezultātus,” saka treneris.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

pabaro suni!

Jasaka godīgi buki izskatās diezgan labi.

pirms 6 gadiem, 2014.09.30 11:27

Sports