Basketbols: nāc uz spēli un piedalies izlozē!

Iegādājoties biļeti uz "Gulbenes buku" spēli, kas notiks rīt, 9.martā (spēle ar Ogri), kā arī 14. martā (spēle ar Liepāju 2), varēs piedalīties jaunas automašīnas "Form C-Max" izlozē.

"Gulbenes Buku" pārstāve Ieva Vāgentroce stāsta, ka laikā starp pirmo un otro ceturtdaļu tiks izlozēti 20 biļešu īpašnieki, kuriem lielajā pārtraukumā - starp otro un trešo ceturtdaļu - katram, uzrādot biļeti, tiks dota viena iespēja mest 3 punktu metienu.  

"Katrs no izlozētajiem dalībniekiem, kurš būs veiksmīgi raidījis bumbu grozā no 3 punktu līnijas, kvalificēsies tālāk - lielajam finālam, kur varēs cīnīties par jaunu automašīnu "Form C-Max"," stāsta I.Vāgentroce.

 

"Baltikas auto" akcijas fināls notiks 1. maijā "Arēnā Rīga".


"Šī akcija turpināsies katrā "Gulbenes Buku" mājas spēlē līdz pat 30. aprīlim. Biļetes cena - 1 lats," informē Buku pārstāve.

 

Tāpat turpinās skolēnu akcija - izveido savu plakātu un nāc uz spēli bez maksas!

 

"Visi interesenti ar akcijas noteikumiem var iepazīties Buku mājaslapas www.buks.lv sadaļā "Faniem"," aicina I.Vāgentroce.

 

Piebilstams, ka "Baltikas auto" akcijā par automašīnu nevarēs piedalīties personas, kas nav iegādājušās biļeti uz spēli, proti, ja spēles apmeklētājs piedalās skolēnu plakātu akcijā vai apmeklē spēli, uzrādot "Gulbenes Buku" caurlaides karti.

Pievieno komentāru

Sports