Basketbols: notiks Gulbenes novada čempionāts

Gulbenes sporta centrā 27.martā notiks novada 2011. gada basketbola čempionāts vīriešu un sieviešu komandām. Spēles notiks pēc apstiprināta spēļu kalendāra. Sacensību galvenais tiesnesis Arvis Steckis.

Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākais konsultants Ziedonis Lazdiņš informē, ka čempionātā atļauts piedalīties Gulbenes novada vīriešu un sieviešu komandām, kuras līdz čempionāta sākumam (komandas pirmajai spēlei) galvenajam tiesnesim ir iesniegušas vārdiskos pieteikumus. Čempionātā atļauts piedalīties komandām, kuru sastāvā spēlē Gulbenes novada iedzīvotāji, strādājošie, Gulbenes novada skolu skolēni, kā arī studenti, kuru vecāki dzīvo Gulbenes novadā.


Čempionāta nolikumā noteikts, ka komandā iekļaujami dalībnieki, kuri dzimuši ne agrāk kā 1995.gadā. Komandā drīkst startēt licencētie LBL I un II divīzijas spēlētāji, kuru deklarētā dzīves vieta ir Gulbenes novadā ar rakstisku komandas vadības (galvenā trenera) atļauju. Komandas dalībai čempionātā var pieteikt 12 spēlētājus. Grozījumi nav atļauti. Čempionāta laikā spēlētājiem komandas mainīt aizliegts. Spēlēs piedalīties atļauts 12 spēlētājiem. Komanda spēlē vienādās sporta formās. Ja tas netiek ievērots, komanda var netikt pielaista pie spēles un tai piešķir zaudējumu.

 

Gulbenes novada basketbola čempionātā dalības maksas nav paredzētas.

 

Čempionāta 1. līdz 3. vietu ieguvējas komandas sievietēm un vīriešiem saņems kausus un spēlētāji tiks apbalvoti ar medaļām.

 

Iepriekšejie komandu pieteikumi jāiesniedz līdz 2011.gada 14.martam Gulbenes sporta centrā, t./f.64471296, e-pasts: sporta.centrs@gulbene.lv

 

Informācija: 64471296, Ziedonis - 26470022, Arvis - 26488480.

Pievieno komentāru

Sports