Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Basketbols: palīdzēs pieredzējušais Kaspars Cipruss 16

Basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” pēdējo divu nedēļu laikā ir aizvadījusi trīs spēles, gūta viena uzvara un piedzīvoti divi zaudējumi.

Mačā pret komandu “Jēkabpils-2” mūsu komanda izbraukumā zaudēja ar rezultātu 72:81, komandu “RTU” mājas spēlē izdevās pieveikt ar 74:66 un pagājušajā pirmdienā ar 52:56 mūsējie izbraukumā piekāpās komandai “RSU”.

Komandas galvenais treneris Artūrs Brūniņš stāsta, ka spēlē pret “RTU” mūsu puiši pacietīgi spēlējuši visu spēli un tā arī izdevies pretiniekus salauzt.

“Centāmies pildīt spēles plānu – par 70 procentiem puišiem tas arī izdevās un tomēr daudz kas vēl ir jāmācās. Pirmdienas spēlē pavisam maz pietrūka līdz uzvarai. Galvenie faktori, kāpēc mēs zaudējām, bija 26 kļūdas un metienu procents bija ļoti zems. Uz papīra skatoties, mēs visur bijām labāki. Arī komandas efektivitāte mums bija augstāka nekā pretiniekiem. Nedaudz aukstasinīgāk puišiem ir jāspēlē. Tas droši vien ir tāds jaunības trakums, gribas visu ātri izdarīt, un tāpēc arī tiek pieļautas kļūdas,” vērtē A.Brūniņš. Viņš stāsta, ka pagājušajā spēlē debitēja arī Kaspars Cipruss. “Kaspars ir spēlētājs ar lielu pieredzi, protams, viņš varbūt nav tādā formā, kādā bija agrāk, bet jaunajiem spēlētājiem ir jāmācās ar viņu spēlēt, varēja tiešām redzēt, ka jaunie nemāk viņu vēl izmantot. Uzstādījums tiešām arī bija – ja Kaspars ir laukumā, bumbai ir jābūt pie viņa, bet jaunie tomēr reizēm izdomā citādāk. Taču tas viss nāks ar katru nākamo spēli, domāju, ka nākamajā spēlē jau būs krietni labāk.”

Pirmais aplis ir beidzies, “Gulbenes Buki/ BJSS” pašreiz izcīnījuši tikai divas uzvaras.

“Par spīti visam, es esmu optimistiski noskaņots, jo ir mainījies pats komandas gars. Ja vienu brīdi visi bija it kā emocionāli nosēdušies, šobrīd šķiet, ka puišiem acis deg, gribas uzvarēt un viņi tiešām arī cīnās. Arī pēdējā spēlē pirmdien nevarēja pārmest cīņasspara trūkumu. Vainu varētu novelt uz pieredzes trūkumu un pieļautajām kļūdām,” saka treneris.

“Mēs turpināsim cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Nākamā spēle mums ir jau sestdien Rīgā – mēģināsim kāpt uz uzvaras takas!” Iepriekš treneris minēja, ka pēc Artūra Lūša aiziešanas komandā līdera loma būtu jāuzņemas kādam citam. “Pagaidām puiši baidās uzņemties līdera lomu. Viņi varbūt nav bijuši izteikti līderi savās komandās, tādēļ pagaidām skatās cits uz citu un it kā gaida, ka to kāds izdarīs viņu vietā. Kamēr viņi paši ar to psiholoģiski netiks galā, tikmēr nekas nesanāks, jo būtībā par līderi var kļūt gandrīz visi spēlētāji. Visi ir spējīgi to izdarīt, vienkārši kādam ir jābūt pirmajam. Bet, kā jau teicu, tagad kopā ar mums būs arī Kaspars Cipruss. Viņš ar savu pieredzi palīdz arī man, pastāsta un iesaka kaut ko, ko viņš spēles laikā jūt laukumā. Es domāju, ka viss būs kārtībā!”

Sestdien, 21.novembrī, “Gulbenes Buki/ BJSS” izbraukumā aizvadīs spēli pret BS “Rīga”.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

jāiet deputātos

Brūnais iemācījies tik skaisti un tukši gvelzt,bet ar tiem darbiem nu galīgi nesokas.

pirms 4 gadiem, 2015.11.20 16:32

Tumšais koklētājs

Pēdējās 2 spēles Buku komandas sniegumā nenoliedzami ir vērojams progress un līdz ar tāda pieredzējuša spēlētāja, kāds ir Kaspars Cipruss, piesaistīšanu, būs interesanti pavērot, kā attīstīsies turpmākā sezonas daļa Gulbenes komandai.
Bet, ja spēle laukumā sāk sakārtoties, tad mazliet ir jāpiestrādā arī pie vides ārpus laukuma, jo Buku mājas spēļu laikā, uzkrītoša ir cilvēka, kas atbild par atmosfēru zālē pirms spēles un tās pārtraukumos, paviršā un neprofesionālā attieksme pret sev uzticēto darbu.
Jā, runa ir par spēles komentētāju/Dj. Jo:
1. Ar publiku pirms spēles ir jāsasveicinās. Tas netiek darīts.
2. Spēlētāju uzvārds un numurs ir jāsauc pēc katra punktu guvuma, personīgas piezīmes (+komandas piezīmju skaits) un veiksmīgas darbības aizsardzība. Tas tiek darīts ļoti reti.. Kam tad tas mikrofons spēles komentētājam vajadzīgs?! Ir jāsaprot arī tas, ka komanda ir jauna, un ar lielāko daļu spēlētāju publika nav pazīstama, tas vēl jo vairāk spēles komentētājam uzliek pienākumu publiku ar komandu iepazīstināt.
3. Ir aizvadītas 4 mājas spēles, bet Buku spēlētāju uzvārdi tiek burtoti no lapiņas… Tiešām tik grūti iemācīties?
4. Par gaumi nestrīdas, bet basketbola spēle nav savienojama ar šlāgera aptaujas top 3 dziesmām.. Nu nav! Atskaņotajai mūzikai ir jāuzmundrina spēlētāji pirms spēles un jāuzkurina publika pārtraukumos, un man nav saprotams, kā var atskaņot vienas un tās pašas dziesmas vairāk kārt no šlāgeru izlases... Vai tiešām ir tik grūti pajautāt spēlētājiem, kādas dziesmas viņi vēlētos dzirdēt iesildoties?!
Bet tas ir tikai mans vienkārša Buku līdzjutēja viedoklis…
Skaistas uzvaras un pamācošus zaudējumus Gulbenes Bukiem vēlot, Tumšais koklētājs!

pirms 4 gadiem, 2015.11.20 19:49

bliņa

Viārs taisa sev piāru ,drillē savas trīsakordu dziesmeles un cierē kā iesēsties apinīša stiprā beņķī.

pirms 4 gadiem, 2015.11.21 07:43

DEFAKTO

Brūnais mācies savaldīt nervus pret spēlētājiem un nepalaid rokas tas galīgi nebija smuki un beidz no sevis tēlot nekastu nēsi saprati p..pi!!!!

pirms 4 gadiem, 2015.11.21 07:36

brūnā strīpiņa

Pats bija stipri viduvējs spēlētājs,un tie kas neko nejēdz,visbiežāk uzmetās par citu skolotājiem.

pirms 4 gadiem, 2015.11.21 08:16

***ļava

Nu šitais grausts nav piemērots pat žurku normālai dzīvošanai,kur nu vēl cilvēku izmitināšanai.

pirms 4 gadiem, 2015.11.21 09:53

...

Spēles komentētājam ļoti slikta dikcija - neko nevar saprast.
Šlāgeri nelaikā un nevietā - bet toties izskatās, ka pašam komentētājam dikti patīk.
Buki malači - neskatoties uz neveiksmēm turpina cīnīties.....

pirms 4 gadiem, 2015.11.21 15:52

Www.laid mani vaļā.

Nu tas šlāgeru klauns tiešām neko nesaprot ko var likt ko nevar un galvenais ka savas dziesmas liek drausmas

pirms 4 gadiem, 2015.11.22 11:30

es

Vecajos laikos bija labs komentētājs, mācēja publiku iekustināt un komanda uzvaras guva.
Varbūt var sarunāt viņu pie mikrofona, kā viņu tur sauca?
Tagad tik klausāmies šlāgeru dziesmas.
Tām vieta kultūras namos pēc pulksten 22:00

pirms 4 gadiem, 2015.11.22 21:59

čakars

Publiskos pasākumos likumīgi drīkst atskaņot tikai tās dziesmas par kurām ir nopirkta atļauja autortiesību
aģentūrā AKKA, haļavšiki -nopērkat , parādiet atļauju un nesiet pie galdiņa -atskaņosim .

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 14:01

Kulaks mīkstajiem

Pazīstot direktoru, trenneri, spēlētājus un komentētāju , tad no viņiem šie impotentie komentāru rakstītāji dabūtu smagi bietē,bet šie bailīgie neveiksminieki jau baidās.un var tikai zaglīgi komentēt. Es eju uz spēlēm un man patīk , ka tur ir mūsu pilsētas direktors, trenneris. spēlētāji, komentētājs, dziesmas un mūsējie skatītāji..Labi , ka ir pilsētā tādi entuziasti , kuri bez finansēm organizē vismaz kaut kādu basketbolu. Un komentētājam , par spīti komentāru padibenēm . iesaku atskaņot tikai savas dziesmas jo šie mīkstie neveiksminieki ir rējuši un ries.

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 16:55

pajols

Spēlētāji tik ierēc par Vilku

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 19:00

kulakā mīkstam meistaram

Pa kuru laiku pilsētā ir uzradies basketbola direktors? Novadā ir infa par 24 tonnām juriku gadā. Tāda "maza" piešprice lūzeru līgai, bet tu saki, ka bez finansēm organizē.

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 20:09

Gudrinieks

Treneris raksta ar vienu n...

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 20:20

piekrītu

Kāda gramatika, tāds basketbols!

pirms 4 gadiem, 2015.11.23 20:50

Sports