Basketbols: par LBS prezidentu ievēl Valdi Voinu 2

Vakar Latvijas Basketbola savienības (LBS) ārkārtas pilsapulcē par LBS prezidentu ievēlēja Valdi Voinu, kurš atklātā balsošanā no klātesošajiem 27 LBS biedriem saņēma 19 balsis. Uz LBS prezidenta amatu tika izvirzīti divi kandidāti - Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Normunds Aizpurs un Rīgas Ostas policijas priekšnieks Valdis Voins. Līdz tam LBS padomi vadīja Ojārs Kehris. Par to informē portāls www.basket.lv

 

Prezidenta amata kandidāts Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Normunds Aizpurs uzsvēra, ka vienmēr bijis aktīvs cilvēks un vēloties aktīvi iesasitīties darbā.

 

Prezidenta kandidātu Valdi Voinu izvirzījušās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas pilnvarotais pārstāvis Guntis Šēnhofs izteica izbrīnu, ka nekādu aktivitāti nav izrādījuši basketbola cilvēki, kuri pirms diviem gadiem gribēja panākt Ojāra Kehra pirmstermiņa atsaukšanu no amata. "Cepuri nost to divu vīru priekšā, kuri piekrituši kandidēt."

 

Prezidenta amata kandidāts Valdis Voins savā uzrunā atgādināja par Latvijas ierobežotajiem resursiem un nepieciešamību konkurences apstakļos pierādīt basketbola pievilcību. "Ko mēs varam piedāvāt? Labu reputāciju un labus rezultātus visu līmeņu sasniegumos - to mēs varam sasniegt," uzsvēra V.Voins.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vai tad neproti,luni,lasīt,ka prasi,ko nozīmē LBS?????? Ārprāts!!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.03 21:27

Sports