Basketbols: pēc astoņu gadu pārtraukuma - čempioni 2

Mūsu basketbola komandas “Gulbenes Buki” spēlētāji NBS izlases sastāvā piedalījās starptautiskajā basketbola turnīrā pagājušajā nedēļā Beļģijā, cīnoties par NATO kausu.

Biedrības “Gulbenes Buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis “Dzirkstelei” stāsta, ka NATO kausa izcīņā veicās lieliski, jo “pēc astoņu gadu pārtraukuma atkal esam čempioni!” 

“Buki” katru gadu brauc uz NATO kausu, bet, kā skaidro G.Rikveilis, tā nav īsti tikai “Buku” komanda, tajā spēlē arī citi karavīri.

“Vajag paņemt arī kādus spēlētājus no malas. Bet viņi ir labi basketbolisti. Komanda bija labi nokomplektēta. Puiši labi nospēlēja. Tā, ka prieks bija skatīties. Artūrs Brūniņš bija komandas treneris,” stāsta G.Rikveilis.

G.Rikveilis stāsta, ka spēcīgas bija Lietuvas, Francijas un Latvijas komandas.

“Šogad nebija Amerikas, nezinu gan kāpēc,” stāsta G.Rikveilis.

Desmit komandas bija sadalītas divās grupās. Mūsu grupā bija komandas gan no Itālijas, gan no Lietuvas, kuras tika apspēlētas.

“Blakus grupa bija vājāka, bet tur favorīts bija Francija. Francija vinnēja savā grupā, Lielbritānija palika otrie. Mēs savā grupā bijām pirmie, un spēlējām ar otrās grupas otro vietu Lielbritāniju, bet Lietuva spēlēja ar Franciju, un Francija vinnēja Lietuvu, līdz ar to fināls bija Latvija – Francija,” stāsta G.Rikveilis.

Mūsu vīriešu NBS izlase finālā aizraujošā mačā apspēlēja Franciju 89:73.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vieteijais

varbuut komandas speeleetaajus vareejaat piemineet

pirms gada, 2019.12.10 21:27

Sports