Basketbols: piekāpjas līvāniešiem 2

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē piektdien Gulbenes BJSS/ "Buki" viesos ar rezultātu 97:80 diemžēl piekāpās "RNS-D/Līvāni" vienībai.

Kā informē "www.sportcentrs.com", maču daudz veiksmīgāk iesāka gulbenieši, kas pirmajās četrās minūtēs ieguva jau desmit punktu pārsvaru (17:7). Taču mājinieki nākamajās četrās minūtēs atguvās un spēja veikt 13:0 izrāvienu, kas ļāva jau izvirzīties vadībā. Pirmās ceturtdaļas beigās abas komandas nospēlēja līdzīgi un pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija 26:22.

Otrās ceturtdaļas sākumā ''Līvāni'' veica 17:3 izrāvienu, kas ļāva iegūt jau astoņpadsmit punktu pārsvaru, tomēr pirmā puslaika beigās mūsu basketbolistiem izdevās mazliet samazināt rezultāta starpību (36:48).

Trešajā ceturtdaļā gulbenieši centās samazināt rezultāta starpību, tomēr nesekmīgi. Vēl vairāk - pēc 30 nospēlētām minūtēm tablo vēstīja 73:57 par labu ''Līvānu'' komandai, kas nozīmēja, ka arī trešās, līdzīgi kā pirmās un otrās ceturtdaļas, minimaču Jura Iesalnieka padotie bija zaudējuši.

Pēdējā desmitminūtē būtiski pavērsieni nenotika un ''Līvāni'' varēja svinēt otro uzvaru šajā sezonā, kamēr ''Gulbenes Bukiem'' šis bija ceturtais zaudējums četrās spēlēs.

Gulbeniešu rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem šajā spēlē bija Mārtiņš Pētersons.