Basketbols: pirmā uzvara jaunajā sezonā 4

Gulbenes “Buki/BJSS” trešdien Rīgā Daugavas sporta namā aizvadīja cīņu ar “BJBS Rīga/DSN /Sporta bode” un izcīnīja pirmo uzvaru – 65:62 (16:24, 17:7, 11:15, 21:16).

Spēles gaita bija līdzīga - septiņas reizes notika vadības maiņa un astoņas reizes bija neizšķirts. Pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka mūsējie, izvirzoties vadībā 7:3, bet turpinājumā sekoja daudz neprecīzu metienu un kļūdu, pretinieki bija precīzi un uzvarēja ceturtdaļu – 24:16. Otrajā ceturtdaļa pretinieki guva tikai 7 punktus, kas ļāva jau izvirzīties vadībā spēles puslaikā – 33:31. Trešo ceturtdaļu pretinieki iesāka ar 8 bezatbildes punktiem, un rezultāts jau vēstīja 33:39. Ceturtdaļas turpinājumā “Buki” saņēmās un pietuvojās līdz mīnus 2. Pēdējo ceturtdaļu veiksmīgāk sanāca nospēlēt gulbeniešiem, kad pa 6 punktiem ceturtdaļā guva Nauris Rikveilis un Reinis Mednis. Spēles beigu rezultāts - 65:62, un “Bukiem” - veiksmīga uzvara Jāatzīmē, ka pēc vairāku gadu pauzes LBL pirmos punktus guva Daumants Dreiškens - 5.

Galvenais treneris A.Brūniņš uzsver: “Labāk nesmuka uzvara nekā skaists zaudējums.” Treneris gan bija nerunīgs pēc saspringtās spēles. Nelielu savainojumu spēlē guva Jorens Duļevskis, bet labi spēlē iekļāvies Kaspars Kalniņš, kas labi novadīja saspēli. Treneris par labu cīņas sparu uzslavēja Mārtiņu Kromuli un D.Dreiškenu.

Viens no šīs spēles labākajiem spēlētājiem M.Kromulis saka: “Spēle bija grūta, pat var teikt - šausmīga. Visu spēli pildījām trenera norādījumus, un prieks, ka beidzot izcīnījām pirmo uzvaru. Tā teikt, maisam gals vaļā un tā tik jāturpina.”

Gulbenes “Buki/BJSS”: M.Kromulis - 20+5ab, R.Mednis - 16+18ab+5rp, N.Rikveilis - 7, D.Dreiškens - 5, K.Kalniņš - 5+5pb, M.Pētersons - 4, J.Duļevskis - 3+5rp, A.Lūsis - 2, M.Čaupjonoks - 2+7ab, N.Lišiks - 1+6ab, M.Freijs.