Basketbols: pirmajā mājas spēlē "Gulbenes Buki" svin uzvaru (109:77) 5

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā 6.oktobrī pie uzvaras tika "Gulbenes Buki", informē sportacentrs.com.
Pērn "Gulbenes Buki" uzvarēja LBL 2, divīzijas bronzas sērijā pret "Valmiera Glass/ViA" basketbolistiem, taču šīs sezonas atklāšanas spēlē gulbenieši tikās ar valmieriešu farmklubu, kurš ieņēmis galvenās komandas vietu LBL2 pēc "Valmiera Glass/ViA" pievienošanās Latvijas augstākajam basketbola līmenim.

Pārsteigumi Gulbenē nenotika un jau pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki bija vadībā ar 14 punktu pārsvaru. Taču "Buki" pārāk ātri atslābinājās un otrajā ceturtdaļā jaunie valmierieši pietuvojās līdz pat sešu punktu atstatumam.

Pirmā puslaika izskaņā Ingars Aizpurs ar trīs punktu gājienu panāca rezultātu 56:47. Trešajā ceturksnī Artūra Brūniņa trenētā komanda pārliecinoši palielināja savu pārsvaru un pirms pēdējām desmit minūtēm bija priekšā ar 23 punktu starpību. Pēc aizvadītām 40 spēles minūtēm "Gulbenes Buki" svinēja panākumu ar 109:77