Basketbols: sīvā cīņā spēles pagarinājumā tomēr zaudē 4

Vakar "Gulbenes Buki" aizvadīja 2011. gada pēdējo mājas spēli, kurā sīvā cīņā spēles pagarinājumā tomēr atzina DSN pārsvaru, piekāpjoties ar rezultātu 76:83. Rezultatīvākais šodien Buku rindās bija Kaspars Kalniņš, viņam - 23 gūti punkti.

Spēli Gulbenes komanda iesāka lieliski, līdz pirmās ceturtdaļas vidum izvirzoties vadībā ar 15:6. Taču diemžēl šo pārsvaru nosargāt neizdevās - minūti pirms ceturtdaļas izskaņas viesi izvirzījās vadībā ar 20:18. Rezultāts pēc pirmajām desmit minūtēm - 23:18 DSN komandai par labu.

Otrās ceturtdaļas sākumā viesi palielināja pārsvaru jau līdz +8 (22:30), taču Buki šoreiz neļāva pretiniekam lieki izvērsties - otrās ceturtdaļas 7. minūtē Einārs Kaļva samazināja rezultāta starpību līdz -2 (33:35). Pēc pirmā puslaika Bukiem joprojām bija piecu punktu deficīts - 36:41.

Līdz pat trešās ceturtdaļas vidum viesiem izdevās vēl nosargāt nelielu pārsvaru, taču līdz ceturtdaļas beigām to sadeldēja Buku tālmetieni - 54:55. iespaidīgu bloku, sekundi pirms ceturtdaļas izskaņas demonstrēja Māris Sniķis, tādējādi nosargājot šādu rezultātu.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā Buki beidzot atguva vadību spēlē - 58:55. Cīņa par katru punktu turpinājās visu atlikušo spēles laiku. 23 sekundes pirms pamatlaika beigām Einārs Kaļva ar augstasinīgu tālmetienu atkārtoti atguva Bukiem vadību spēlē (72:70). Tomēr šīs dienas rezultatīvākais viesu spēlētājs Krišjānis Bikše spēja atbildēt ar pustālo metienu pamatlaika pēdējā sekundē - 72:72.

Spēles pagarinājumu veiksmīgāk aizvadīja DSN komanda, 5. minūtē kopā gūstot 11 punktus un uzvarot ar rezultātu 83:76.

"Gulbenes Buki" - DSN 76:83 (18:23; 18:18; 18:14; 18:17; 4:11)
.

"Gulbenes Buki": Kalniņš 23p., Kaļva 14p., Pētersons 13p., Lišiks 10p., Rauza 9p., Sniķis 4p.+9AB, Rikveilis 3p..

DSN: Bikše 20p., Strazdiņš 18p., Rēķis 14p., Putniņš 11p., Kehris 10p..