Basketbols: sīvā cīņā zaudē rīdziniekiem 7

Vakar (5.decembra) vakarā Gulbenes sporta centrā norisinājās kārtējā LBL II spēle. Sīvā mačā ar rezultātu 76:79 Gulbenes BJSS/Buki piekāpās Rīga/DSN vienībai. Visas 40 spēles minūtes cīņa risinājās punkts punktā, ar neievērojamiem vienas vai otras komandas izrāvieniem.

Mazliet veiksmīgāk maču iesāka pretinieki. Pēc nospēlētām desmit minūtēm iekrājot 7 punktu handikapu (17:24).

Otrajā ceturtdaļā jau pēc divām nospēlētām minūtēm rezultāta starpība tika samazināta līdz minimālajam viena punkta deficītam (23:24). Lai gan otrajā desmitminūtē vēlreiz rīdziniekiem izdevās ofensīva, panākot 25:34, tomēr garajā pārtraukumā Gulbenes buki varēja doties kā līderi, jo pēdējās sekundēs ar Māra Baranovska precīzo tālmetienu tika panākts 40:39.

Trešā ceturtdaļa tika aizvadīta abpusēji līdzīgi. Gulbenieši spēja realizēt 20 punktus, uz ko viesi atbildēja ar 22 punktiem. Un rezultāts uz tablo 60:61 pirms izšķirošās daļas.

Arī pēdējā ceturtdaļā laukumā risinājās līdzīga cīņa. Nevienai komandai tā īsti neizdevās izvirzīties vadībā vairāk par pieciem punktiem. Laukumā dominējošā spriedze pēdējās minūtēs noveda pie neprecizitātes gan no tuvas, gan tālas distances. 17 sekundes pirms pamatlaika beigām bukiem bija iekrājies trīs punktu deficīts,bet pēc Gundara Rauzas precīzajiem soda metieniem rezultāts mīnus 1.

Atlikušajās 11 sekundēs pretinieku uzbrukums tika apturēts ar sodu un rīdzinieki realizēja abus soda metienus (76:79). Gulbeniešiem bija vēl viens uzbrukums rezervē, kur spēles likteni varēja glābt viens precīzs tālmetiens, bet arī šoreiz veiksme nebija mūsu pusē un diemžēl tika piedzīvots sāpīgs zaudējums.

Rezultatīvākais spēlētājs ar 34 punktiem bija M.Baranovskis, Māra Sniķa kontā 17 punkti un 15 izcīnītas atlēkušās bumbas.

„Par daudz bijām uzvilkušies un rezultātā pārdegām. Tik ļoti gribējās uzvarēt un jutām, ka varam uzvarēt šo spēli, bet nostrādāja spēlētāju nesavaldība atsevišķos mirkļos un pieļautās kļūdas izšķīra visu. Pārējās pozīcijās esam bijuši labāki," tā pēc spēles komentēja Gulbenes BJSS/ Buki galvenais treneris Juris Iesalnieks.

Komentāri 7

as

Atbilde to 124, neesmu nekaads basketbolists, esmu tikai fans buku

pirms 7 gadiem, 2012.12.07 15:47

to 124

Ko tu gvelz, pats esi komandā un piedalies visos treniņos! Atdeve nekāda.

pirms 7 gadiem, 2012.12.07 08:18

124

piekriitu :((. iesalnieks un rauza degradee tikai komandu, esmu redzeejis paaris treninjus bez "vecajiem". jaunie kapaa, var redzeet ka grib uzvareet jeburaa uzdevumaa. kameer iesalnieks ar rauzu buus, tikmeer buus taadi pashi rezultaati kaa liidz shim ;)

pirms 7 gadiem, 2012.12.06 23:44

:(((

Viņš ir nenormāls.Nost neiet,met visu garām,aizsardzibā nestrādā,kļudu lērums.Kur skatās Iesalnieks,kas viņš par treneri, kad Rauza šitā rok maču.Nost ar Rauzu un Iesalnieku!!!

Fakti

Vissliktākā aizsardzība līgā, bet 3.labākais uzbrukums(skt. turnīra tabulu). Ir pie kā piestrādāt!

pirms 7 gadiem, 2012.12.06 12:39