Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Basketbols: "Sportland" sacesnībās visveiklākie un sportiskākie - Gulbenes novada bērni 2

Gulbenē 15.janvārī norisinājās "Sportland" pirmie soļi basketbolā, ko organizē Latvijas basketbola savienība un SIA "Sportland".

Projekta mērķi ir veicināt basketbola popularitāti bērnu vidū, motivējot sportiski aktīvam dzīvesveidam, kā arī palielināt vispārizglītojošo skolu sporta skolotāju interesi un izpratni par basketbolu.

Šajā projektā varēja pieteikties jebkura vispārizglītojošo skolu 1.klases. Uz Gulbenes posmu bija pieteikušās 12 klases no Gulbenes, Balviem, Rugājiem un Strautiņiem. Gulbeni pārstāvēja četras Gulbenes novada valsts ģimnāzijas komandas, kā arī divas 2.vidusskolas komandas, aktīvu dalību ņēma arī Balvu pamatskola, kas bija pieteikusi četras komandas.

Katra skola par dalību sacensībās saņēma basketbola bumbas, bet bērni - suvenīrus no Latvijas Basketbola savienības un Sportland.

Pirms sacensībām bērnus iesildīja jaunie "Gulbenes Buku" spēlētāji, kas ļoti iepriecināja bērnus. Posms bija ļoti interesants - ar piepūšamajām atrakcijām un 10 dažādām stafetēm.

Pirmo trīs vietu ieguvēji ieguva tiesības piedalīties finālposmā, kas notiks 14. februārī Rīgā. Visveiklākie un sportiskākie izrādījās Gulbenes novada bērni: 1. vietu izcīnīja Gulbenes novada ģimnāzijas skolēni “Ašie eži” (sporta skolotāja Sarmīte Gobiņa), 2. vietu izcīnīja “Ašie” no Gulbenes 2. vidusskolas (sporta skolotājs Voldemārs Mezītis) un 3. vietu - “Ašie” no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas (sporta skolotāja Inga Anča).

Orgazinatori pateicās par iespēju uzņemt posmu Gulbenē, kā arī viesiem, kas pielika roku, lai sacensības izdotos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

swatch

Būsim tomēr precīzi- šīs komandas bija no Gulbenes pilsētas, nevis no t.s. "novada". Ar šo vēlreiz akcentēsim domu par terit. reformas stulbisko pusi- ka Gulbenei kā pilsētai tomēr vajag savu pašvaldību un pagastiem- savu. Vai gulbenieši ir pret? Protams, ka nē.

pirms mēneša, 2020.01.18 13:09

Brīnums!

Dzieksteles lasītāji ir NENORMĀLI talantīgi, pat vispozitīvākajā lietā saskata visu negatīvu! Un łoti rūpēties mīloši- nełaus Dzirkstelei mirt bada nāvē... komentēs cik vien iespējams!

pirms mēneša, 2020.01.19 00:58

Sports