Basketbols: spraigā spēlē buki pieveic ogrēniešus 4

Spraigā spēlē sestdien savā laukumā Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā “Gulbenes Buki/ BJSS" basketbolisti pieveica BK “Ogre” vienību ar 63:61.

Abas komandas savā starpā Ogrē tikās mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Toreiz uzvaru svinēja ogrēnieši ar 89:84, bet mūsējie bija gatavi revanšam, uzreiz apņēmīgi iesākot spēli un izvirzoties vadībā ar 7:2.

BK "Ogre" basketbolistiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam ceturtdaļas vidū, bet veiksmīgs turpinājums nesekoja. "Buki" atguva iniciatīvu, iekrāja sešu punktu pārsvaru un uzvarēja pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 22:16.

Diemžēl otrā ceturtdaļa mūsējiem basketbolistiem izvērtās ļoti neveiksmīga. Četrās minūtēs BK "Ogre" veica 14:0 izrāvienu, iekrājot astoņu punktu pārsvaru (30:22). Ceturtdaļas otrajā pusē varēja likties, ka gulbenieši ir atguvušies no neveiksmīgā sākuma, bet pēdējās trīs minūtēs gūtie tikai divi punkti ļāva “Ogrei” doties lielajā pārtraukumā vadībā – 39:31.

Uz otro puslaiku mūsu komandas galvenajam trenerim Artūram Brūniņam izdevās sakārtot savas komandas spēli laukumā.

Trešās ceturtdaļas otrajā pusē mūsu puišiem padevās 13:0 izrāviens, kas atgrieza komandu spēlē un arī vadībā (52:48). Mača liktenis izšķīrās ceturtajā ceturtdaļā. Komandas cīnījās par katru laukuma centimetru, neizceļoties ar augstu rezultativitāti. Piecās minūtēs tās kopā guva 10 punktus, joprojām četru punktu vadību saglabāja mūsējie. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām mūsu basketbolistu pārsvars sasniedza astoņus punktus, bet nākamajās divās minūtēs "Ogrei" izdevās pietuvoties viena precīza metiena attālumā. Pēdējā minūtē gan ne viena no komandām vairs neizmantoja iespēju gūt punktus, un spēle beidzās ar mūsējo revanšu pār ogrēniešiem ar rezultātu – 63:61.

Mūsu komandas rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Artūrs Lūsis, 12 punktus guva Kārlis Mediss, Kaspars Paegle – 9 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

Komentāri 4

Kāpēc Ogrei nespēlēja Hlebovickis? Trauma vai toto?

pirms 5 gadiem, 2015.02.23 14:21

Skatitajs

Bez Lusa uzvara buutu parliecinoshaaka. Daudz stulbu metienu vinjam, runaa ar tiesneshiem pec katra neiemesta metiena. Drausmas bij skatities. Bet kopuma spele loti laba. Skatitatu atbalsts vnk super :) Prieks ka Gulbenee ir atgriezies basketbos.

pirms 5 gadiem, 2015.02.24 09:50