Basketbols: U12 grupas basketbolisti gūst uzvaras

Gulbenes sporta skolas U12 grupas basketbolisti Rīgā piedalījās 2004.gadā dzimušo zēnu miniposma spēles basketbolā, informē sporta skolas sporta metodiķis Dainis Mikolajs.

Basketbolisti bija sadalīti divās apakšgrupās pa četrām komandām. Cīņa notika par 17.-24.vietu Latvijā. Grupas spēlēs bija svarīgi uzvarēt, lai nākamajā posmā varētu spēlēt jau par 9.-16.vietu, kas arī izdevās.

Pirmajā dienā sīvās spēlēs pārspētas Cēsis (29:14) un I.Miglinieka sporta skola (27:26).

Otrajā dienā arī Saldus komanda ar 33:17 un izcīnīta 1.vieta grupā. Spēlē par 17.vietu, kas neko neizšķīra, spēka pietrūka un tika zaudēts “BS Rīga/Basketbola klase” komandai - 14:54.

Trenere Vija Kalniņa slavē visus puišus, kas cītīgi trenējās: Markusu Čeksteru, Dāvi Vimbu, Raineru Ļisicinu, Raivo Bukovski, Kristeru Pendriku, Rolandu Cīruli, Adrianu Anževu, Dāgu Raģeli, Emīlu Vīksniņu, Markusu Darvu, Rolandu Šulcu.

“Uzvaras, panākumi un laime gūst vērtību un saturu tikai tad, ja to piedzīvojam kopā ar citiem! Bija arī tāda sajūta, kā akmeņus nesot, bet to pārspēj visi pozitīvie un jaukie brīži. Paldies vecākiem par lielo atbalstu!” saka V.Kalniņa.

M.Čeksters un R.Cīrulis atzīst, ka ļoti daudz viņiem ar padomiem, kā apspēlēt pretinieku, palīdz trenere. R.Bukovskis piebilst, ka uzvaras izcīnījuši tāpēc, ka to ļoti gribējuši un bija to pelnījuši. Dāvis Vimba stāsta, ka trenere viņiem likusi smagi strādāt treniņos. “Mums ir komandas gars, forša trenerīte. Mēs nekad nepadosimies!” saka R.Ļisicins.

Pievieno komentāru

Sports