Basketbols: vēl tikai šodien un rīt var pieteikties Alūksnes novada čempionātam 1

Šodien un rīt basketbola draugi vēl var pieteikties Alūksnes novada čempionātam basketbolā. Čempionātā aicinātas piedalīties Alūksnes, kā arī citu novadu komandas. Pie galvenā tiesneša Ērika Grosa var saņemt arī vairāk informācijas par čempionāta nolikumu un dalības maksām, rakstot uz e-pastu “eriks.gross@inbox.lv” vai zvanot pa tālruni 26544416.

Paredzēts, ka čempionāta sākumu apstiprinās komandu pārstāvju sanāksmē, kura notiks 9.februārī pulksten 18.00 sporta skolā. Čempionāts, kā jau ierasts, risināsies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē pēc apstiprināta spēļu kalendāra. Alūksnes novada čempionātu basketbolā organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Sporta klubs Marienburga BK”.
 
“Komandas piesakās, bet pāragri par to runāt. Varbūt vēl būs jāpiemeklē kādas komandas, lai sanāktu interesanta izspēle. Piesakās komandas, kuru līmenis ir atšķirīgs, un vienkārši pret stiprākajiem nebūs interesantas cīņas. Varbūt dalīsim komandas divās grupās un dosim iespējas piedalīties izslēgšanas spēlēs. Būs arī sieviešu čempionāts, piesakās Alsviķu, Limbažu un Rēzeknes meitenes,” stāsta Ē.Gross.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports