Basketbols: Zaudē turnīra tabulas līderiem

Vakar, 20. janvārī, Gulbenes Buki izbraukumā piekāpās LBL 2. divīzijas turnīra tabulārs līderiem. Arī vakar Buku sastāvā laukumā nevarēja doties viens no līderiem - Ingars Aizpurs.

Spēles sākums abām komandām tika aizvadīts, pieļaujot daudzas kļūdas gan aizsardzībā, gan uzbrukumos - rezultātu ar diviem precīziem soda metieniem Jūrmalas komandai atklāja Kaspars Raiskums. Ceturtdaļas vidū, pateicoties Oskara Rusmaņa tālmetieniem, mājiniekiem izdevās iegūt nelielu pārsvaru - 12:6, taču, pateicoties Sokolova un Kazāka precīzajiem tālmetieniem, Buki pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā (16:14). Ceturtdaļas pēdējās minūtes gan atkal veiksmīgāk aizvadīja Jūrmalas/Fēnikss basketbolisti - pēc spēles pirmajām 10 minūtēm rezultāts 20:18 - par labu mājiniekiem.

Otrās ceturtdaļas pirmās trīs minūtes komandas aizvadīja cīnoties līdzīgi. Šoreiz Jūrmalas komanda ceturtdaļas vidū spēja iegūt jau pārliecinošu 15 punktu pārsvaru - 39:24. 3 minūtes pirms puslaika beigām, Gulbenes komandai izprovocējot pretinieku uz piezīmēm, izdevās uz laiku apstādināt mājinieku iniciatīvu, taču, pēdējās divās minūtēs pretinieks jau atkal palielināja pārsvaru līdz +16 (50:34).

Spēlei atsākoties, Jūrmalas komanda palielināja pārsvaru jau līdz +20 (56:36). Trešajā ceturtdaļā galvenais punktu guvējs Bukiem bija Kaspars Kalniņš, realizējot 9 no Buku kopā gūtajiem 13 punktiem (3. ceturtdaļā). Rezultāts pēc nospēlētām 30 minūtēm - 70:47.

Pēdējās desmit minūtes pirmajā pusē mājinieki palielināja pārsvaru vēl par 6 punktiem (82:53). Spēles pēdējās 6 minūtēs Bukiem laukumā devās arī rezervisti. Spēlē pret līderiem piedzīvots smags zaudējums - ar rezultātu 93:55.

Jūrmala/Fēnikss - Gulbenes Buki 93:55 (20:18; 30:16; 20:13; 23:8).

Gulbenes Buki: Kalniņš 15p. +5AB, Sokolovs 11p.+10 AB, Lišiks 8p., Kazāks 7p.+5AB, Šimanovskis 7p., Rauza 7p..

Jūrmala/Fēnikss: Ozols 24p. +5AB, Rusmanis 17p.+7AB, Indāns 14p.+5AB, Raiskums 13p.+9AB, Dambergs 10p.+8AB, Miglāns 2p., Bučs 2p., Liepa 2p., Paožolis 1p..