Beļavā notiek vasaras sporta spēles

Krišjāņa Valdemāra pamatskolas sporta laukumā pagājušajās brīvdienās notika Beļavas pagasta vasaras sporta spēles.

Sacensību dalībnieki sacentās vieglatlētikā – 100 metru skrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šautriņu mešanā, kā arī komandu sporta veidos – pludmales volejbolā, bruģa bumbā un futbolā, kā arī svaru bumbu celšanā. Sacensību tiesnesis Voldemārs Mezītis uzsver, ka sacensībās bija kupli pārstāvēts ne vien Beļavas pagasts, bet arī citu pagastu pārvaldes.

“Mūsu sacensībām lielu goda dara augsta līmeņa sportistu dalība. Sacensībās piedalījās Olimpisko spēļu dalībnieks cīkstonis Armands Zvirbulis, Pasaules jaunatnes Olimpiādes 4.vietas ieguvējs bobslejā Elvis Kamšs un Eiropas čempionāta vieglatlētikā 4x100 metru stafetē dalībnieks Jānis Mezītis, kas ir arī divkārtējs pēdējā Latvijas čempionāta uzvarētājs 100 un 200 metru distancēs.

100 metru skrējienā uzvaru izcīnīja Ieva Mezīte, vīriešiem ātrākais bija E.Kamšs. Tāllēkšanā sievietēm 1.vietu arī izcīnīja I.Mezīte, vīriešiem – Oskars Vīksna. Lodes grūšanā vīriešiem sīvā cīņā 1.vietu ieguva Gints Šķenders, sievietēm labākā bija Līga Berkolde. Šautriņu mešanā sievietēm uzvaru arī izcīnīja L.Berkolde, vīriešiem precīzākais bija Jānis Skopans. Svaru bumbu celšanā svaru kategorijā līdz 80 kilogramiem labāko rezultātu uzrādīja G.Šķenders. Svaru kategorijā līdz 90 kilogramiem labākais bija Armands Zvirbulis. Svaru kategorijā virs 90 kilogramiem 1.vietu izcīnīja E.Kamšs.

Smilšu volejbolā sievietēm 1.vietu izcīnīja “Ozolkalna” komanda. Vīriešiem smilšu volejbolā sacentās 17 komandas. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja komanda “Tikai par 1.vietu”. Strītbolā sievietēm uzvaru izcīnīja komanda “Beļava”, vīriešiem labākā bija komanda “Piena lāse”. Sīvas cīņas valdīja arī futbola laukumā, bet uzvaru izdevās izcīnīt komandai “Pilskalns”.

“Paldies sacensību tiesnešiem, Krišjāņa Valdemāra pamatskolas vadībai un darbiniekiem un Beļavas pagasta pārvaldei par palīdzību veiksmīgā sacensību norisē,” saka V.Mezītis.