Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļavieši aizvada ziemas sporta spēles 1

Sacensības notiek astoņos sporta veidos
Ozolkalna pamatskolas sporta hallē "Zīļuks" nesen tika aizvadītas kārtējās Beļavas pagasta ziemas sporta spēles.

Beļavas pagasta sporta metodiķis Voldemārs Mezītis informē, ka sacensības risinājās astoņos sporta veidos - šautriņu mešanā, galda tenisā, novusā, dambretē, šahā, soda metienos, distanču slēpošanā un badmintonā.

 

Notiek sīvas cīņas

Šautriņu mešanā labākos rezultātus sieviešu konkurencē uzrādīja Anita Mezīte, Solvita Brezinska un Baiba Kostigova, vīriešu konkurencē labākie bija Jānis Skopans, Valdis Skopans un Elvijs Kindzulis.

 

Galda tenisā veiksmīgākās sievietes bija B.Kostigova, Biruta Rukmane un S.Brezinska, vīriešiem labākie bija Mareks Smuška, Alvis Sikaters un Aivars Rakstiņš.

 

Novusā sieviešu konkurencē labākās bija B.Rukmane, Liene Lāce un S.Brezinska, vīriešiem labākos rezultātus uzrādīja V.Skopans, Lauris Brezinskis un M.Smuška.

 

Dambretē sievietēm uzvaru izcīnīja B.Kostigova, aiz sevis atstājot B.Rukmani un Ievu Mezīti. Vīriešiem šajā sporta veidā labākie bija Edgars Dzenis, M.Smuška un Sandris Kindzulis.

 

Šahā 1.vietu izcīnīja B.Rukmane, aiz viņas - B.Kostigova, vīriešu konkurencē labākie bija M.Smuška, E.Dzenis un Guntars Ķīns.

 

Soda metienos interesantā cīņā sievietēm uzvarēja L.Lāce, aiz sevis atstājot I.Mezīti un S.Brezinsku. Vīriešiem uzvarētāja laurus šajā disciplīnā plūca Roberts Bašķers. 2.vietu sīvā cīņā izcīnīja J.Skopans, 3.vietā ierindojās - G.Kindzulis.

 

Pirmo reizi - arī badmintons

Pirmo reizi pagasta sporta spēlēs tika iekļauts arī badmintons. Komandā startēja viens vīrietis un viena sieviete. Par uzvarētājiem kļuva Dzintars un Liene Lāči, 2.vietā ierindojās Inese un Jānis Brezinski, 3.vietu ieņēma Solvita un Kaspars Brezinski.

 

Distanču slēpošanā sievietēm 1.vietā ierindojās S.Brezinska, pārspējot māsu Inesi. Vīriešiem cīņa izvērtās ļoti līdzvērtīga, tomēr 1.vietu izcīnīja K.Brezinskis, 2.vietā ierindojās A.Sikaters, 3.vietā - R.Bašķers.

 

Sacensību organizators V.Mezītis izsaka pateicību Beļavas pagasta padomei par atvēlētajiem līdzekļiem, kas tika izmantoti sportistu apbalvošanai, Ozolkalna pamatskolai - par iespēju sacensībām izmantot sporta bāzi. Lielu paldies viņš saka arī tiesnešiem J. Skopanam, V.Skopanam, I.Mezītei, M.Smuškam, E.Dzenim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports