Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļavieši sacenšas pagasta ziemas sporta spēlēs

Beļavas pagastā 31.janvārī notika pagasta ziemas sporta spēles, kas bija apmeklētas ļoti kuplā skaitā. Sacensības notika astoņos sporta veidos.

Sacensību tiesnese Anita Mezīte informē, ka šautriņu mešanā sievietēm pirmajā trijniekā ierindojās Anda Rēdere, Valda Tirziņa un Laura Rubene, vīriešiem labākie bija Mareks Smuška, Jānis Skopans un Elvis Kamšs.


Tenisā sievietēm uzvarēja Lāsma Kazjukoviča, aiz sevis atstājot A.Rēderi un Aigu Putni. Vīriešiem uzvara arī šeit M.Smuškam, 2.vieta – E.Kamšam un 3.vieta – Arnim Dzirkalim. Soda metienos sievietēm labākā bija Sigita Skopane, otrā – Inese Brezinska, trešā – Sanita Rižanova, vīriešiem labākie – Arvis Rudzītis, Ēriks Vorza un Helvijs Kamšs.


Distanču slēpošanā uzvarētājas godā – I.Brezinska, 2.vieta – Anitai Mezītei, 3.vieta – Mudītei Līsmanei. Vīriešiem labākais bija Aivars Brezinskis.


Dambretē sievietēm ar vienādu rezultātu labākās bija Biruta Rukmane, V.Tirziņa un L.Kazjukoviča. Vīriešiem uzvara pienācās M.Smuškam, 2.vieta – Vladislavam Kindzulim, 3.vieta – Voldemāram Pērkonam.


Šahā sievietēm labākā – Biruta Rukmane, vīriešiem uzvarētāja godā – atkal M.Smuška, aiz sevis atstājot Ivaru Greini un Elviju Kindzuli.


Strītbola sacensībās sievietēm uzvarēja Eva Kozlovska un Laine Lāce, 2.vietu ieguva I.Brezinska un Līva Lāce. Vīriešiem labākā komanda bija “Kamši – dīvānā” (E.Kamšs, H.Kamšs un Edijs Dīvāns), 2.vieta – komandai “AKI” (A.Brezinskis, J.Skopans, Jurijs Cibrijs), 3.vieta – komandai “Koņ – jak” (Arvis Rudzītis, Inguss Kazjukovičs un Elvis Kozlovskis).


Ļoti aizraujošas izvērtās sacensības novusā. Sīvā cīņā sievietēm 1.vietu izcīnīja S.Skopane, 2.vietu ieņēma Ieva Vāgentroce, 3.vietā – L.Kazjukoviča. Vīriešiem pārliecinoši labākais bija Edgars Vāgentrocis, aiz viņa – Igors Bambulis un Aivars Rakstiņš.

Pievieno komentāru

Sports