Beļavieši sacenšas ziemas sporta spēlēs

Ozolkalna pamatskolas sporta hallē "Zīļuks" 22. un 23.janvārī notika kārtējās Beļavas pagasta ziemas sporta spēles. Sacensību dalībnieki varēja sacensties astoņās dažādās sporta disciplīnās.

Soda metienos sievietēm 1.vietu izcīnīja Ieva Mezīte, 2.vietu ieguva Kristīne Meņģo, 3.vietu - Monta Brūniņa. Vīriešiem labākie bija Roberts Bašķers, Ilmārs Circens un Julians Panfilovs.  

Tenisā sievietēm 1.vietu izcīnīja Baiba Kostigova, aiz sevis atstājot Birutu Rukmani un Līvu Lāci. Vīriešiem uzvarēja I.Circens, 2.vietā - Mareks Smuška, 3.vietā - Juris Bašķers.

 

Dambretē sievietēm labākā bija B.Kostigova, 2.vietu izcīnīja K.Meņģo, 3.vietu - M.Brūniņa. Vīriešiem 1.vietu ieguva M.Smuška, 2. un 3.vietā - attiecīgi J.Bašķers un Sandris Kindzulis.

 

Novusā sievietēm uzvarēja B.Kostigova, 2. vietā ierindojās L.Lāce, 3.vietā - K.Meņģo. Vīriešiem labākais bija Alvis Sikaters, aiz viņa - Valdis Skopans un M.Smuška.

 

Slēpošanā ātrākā starp sievietēm bija Inese Brezinska, aiz sevis atstājot M.Brūniņu un Anitu Gailumu. Vīriešiem izturīgākais bija Aivars Brezinskis, 2.vietā - A.Sikaters, 3.vietā - Daniels Gailums.

 

Šahā sievietēm uzvaru izcīnīja B.Rukmane, 2.vietā - B.Kostigova, 3.vietā - K.Meņģo. Vīriešiem 1.vietu ieguva M.Smuška, aiz viņa ierindojās Ivars Greinis un J.Smuška.

 

Šautriņu mešanā precīzākā bija I.Brezinska, 2.vietā - B.Kostigova, 3.vietā - I.Mezīte. Vīriešiem labākais bija Jānis Skopans, aiz viņa - V. Skopans un M.Smuška.

 

Basketbolā sievietēm uzvarēja "Ineses" komanda, pārspējot "Ievas" komandu. Savukārt vīriešiem spraigā cīņā uzvaras laurus plūca "Juliāna" komanda. 2.vietā - "Kaspara" un 3.vietā - "Elvija" komanda.

Sacensību tiesnesis Voldemārs Mezītis priecājas par sacensību kuplo apmeklētību. Viņš saka paldies Ozolkalna pamatskolai par iespēju izmantot telpas, kā arī Beļavas pagasta pārvaldei par sarūpētajām balvām uzvarētājiem.

Pievieno komentāru

Sports