Betway.com: Latvija olimpiādē izcīnīs vismaz vienu medaļu

Sākoties 21. Ziemas Olimpiskajām spēlēm, interneta totalizatora portāla Betway.com noteiktās likmes liecina, ka bukmeikeri kā galvenos pretendentus medaļu iegūšanai izvirzījuši skeletonistu Mārtiņu Dukuru un Jāņa Miņina bobsleja četrinieku. M. Dukuram tiek prognozēta vienīgā zelta medaļa no Latvijas, J.Miņina četriniekam - iekļūt labāko trijniekā.

Betway.com komunikācijas konsultants Raimonds Andžāns informē, ka Eiropas čempiona un pasaules kausa ieguvēja M. Dukura izredzes iegūt Vankūveras Olimpiādes zeltu tiek vērtētas ar 37 % iespējamību. Sīvā konkurencē M. Dukurs par Olimpisko zeltu cīnīsies arī ar savu brāli Tomasu Dukuru, kura izredzes iegūt kādu no godalgotajā vietām, bukmeikeri ir novērtējuši ar 23 % iespējamību. Mārtiņa un Tomasa lielākie konkurenti cīņā par medaļām būs Franks Romels un Sandro Stilike no Vācijas, kā arī mājinieks Džons Montgomerijs. 

Par spīti atgadījumam, kad J. Miņins vairākas dienas pavadījia slimnīcā ar aizdomām par aklās zarnas operāciju, bukmeikeru prognozes par Latvijas bobslejistu izredzēm iegūt kādu no kādu no godalgotajām vietām tiek vērtētas augstu, jo Miņina vadītajam četriniekam ir izdevies izcīnīt sudraba medaļu Pasaules kausa izcīņā, turklāt bobsleja sacensības Vankūveras Olimpisko spēļu ietvaros četriniekiem - 26. un 27.februārī.

 

"Vērtējot Olimpisko spēļu dalībvalstu izredzes iegūt lielāko medaļu skaitu, bukmeikeri prognozē, ka visvairāk medaļu Vankūveras olimpiskajās spēlēs ar iegūs Vācija (koeficients 2.2 jeb iespējamība 37 %) aiz sevis atstājot Kanādu (3.00 - 27 %), ASV (4.75 - 17 %), Norvēģiju (7.00 - 11 %) un Krieviju (12.00 - 7 %). Bukmeikeru prognozēs par to, kura valsts iegūs vislielāko skaitu zelta medaļu, līdzīgi tiek vērtētas Vācijas un Kanādas izredzes (2.90 - 29 %)," norāda R.Andžāns.

Pievieno komentāru

Sports