Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biatlons: nodod “Gulbenes Olimpiskajam centram”

Kopš 30.novembra Gulbenes biatlona trases daļa 25 617 kvadrātmetru platībā, kas atrodas Dzirnavu ielā 3a, ir nodota nodibinājumam “Gulbenes Olimpiskais centrs” bezatlīdzības lietošanā uz turpmākajiem deviņiem gadiem. Tāds ir novada domes 29.novembra sēdes lēmums.

Lietotāja pienākums būs nodrošināt minētā pašvaldības nekustamā īpašuma uzturēšanu un apmaksāt ar to saistītos izdevumus. Domes sēdes lēmumā norādīts, ka pašvaldības konkrētais nekustamais īpašums “Gulbenes Olimpiskajam centram” nodots rollerslēpošanas asfaltbetona trases izveidei un uzturēšanai.

Deputāts Valtis Krauklis jautāja, vai Gulbenes biatlona trase vakaros būs apgaismota un tātad arī lietojama. Novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš atbildēja, ka šis jautājums jau ir aktualizēts.

“Saistībā ne tikai ar šo objektu, bet arī ar citām pilsētas ielām jau ir veiktas izmaiņas apgaismes sistēmā. Ir nodrošināta atsevišķu gaismas ķermeņu degšana, neizslēdzoties nakts režīmā. Līdz šim Gulbenes biatlona visai trasei kopumā bija viens vienīgs apsaimniekotājs - Gulbenes sporta centrs. Jau rakstījām, ka 28.oktobrī Gulbenē pašvaldībai piederošās biatlona trases teritorijā svinīgi tika atklāta asfaltētā 420 metrus garā rollerslēpošanas trase, kas tapa pēc “Gulbenes Olimpiskā centra” iniciatīvas. Projekta izmaksas - 25 000 eiro, tajā skaitā Eiropas Lauksaimniecības fonda finansējums – 22 500 eiro. Pašvaldības garantētais līdzfinansējums - 2500 eiro. Protams, ar šiem līdzekļiem nepietika, bija vajadzīgs un tika gūts arī sponsoru atbalsts.

Gulbenē slēpošanas un biatlona trase pastāv jau daudzus gadus, kopumā tā ir apmēram trīs kilometru gara, vijas labirinta veidā pa pļavām, un visu šo laiku trasi Gulbenes sporta centra uzdevumā uzturējis un ar skaidu uzbērumu palīdzību uzlabojis ir viens cilvēks – Jānis Ančs.

Pievieno komentāru

Sports