Biatlons: Trīs kļūdas stāvus šaušanā

Sestdien Pasaules biatlona kausa izcīņas ceturtajā posmā tika aizvadītas 7,5 kilometru sprinta sacensības dāmām. Mūsu Madara Līduma šajās sacensībās ierindojās 51.vietā.

Sacensības Madara uzsāka labi - kaut arī ātrums nebija pats lielākais (zaudētas 49 sekundes ātrākajai), pirmajā šaušanā (guļus) viņa aizvēra visus piecus mērķus. Diemžēl visas izredzes zuda stāvus šaušanā, kur tika pieļautas trīs kļūdas, tādējādi zuda arī cerības iegūt ieskaites punktus, ko iegūst pirmo 40 vietu ieguvējas. Finišā Madarai 51.vieta, slēpošanas ziņā viņai bija 40. ātrākais solis. Uzvarētājai Kristīnai Annai Flatlandei no Norvēģijas mūsu biatloniste zaudēja 3 minūtes un 5,3 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējuma M.Līduma ar 38 punktiem kopvērtējumā zaudēja vienu vietu un tagad ieņem 41.pozīciju.

Šajā posmā 30 labākie sportisti Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā sacentās arī masu starta distancēs, diemžēl mūsu Madara nebija starp tiem.

Šonedēļ notiks jau piektais posms Pasaules biatlona kausa izcīņā.