Biedrība "1stPlace" aicina piedalīties aptaujā par pludmales volejbolu 1


Biedrības "1stPlace" organizē sporta pasākumus Gulbenes novadā, kā arī no 2018. gada ir organizējusi Azeles volejbola līgas 2018./2019., 2019./20. gada sezonas.  
"Līdz šim Atzeles volejbola līga ir tikusi organizēta klasiskajā (telpā) volejbolā vīriešiem. Atzeles volejbola līgā veiksmīgi jau ir aizvadītas trīs sezonas (2020./21. gada sezona tika atcelta Covid-19 ierobežojumu dēļ). Esam sazinājušies ar Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Madonas novadu sporta dzīves organizatoriem un esam saņēmuši piedāvājumu paplašināt sporta veidu klāstu. Tāpēc veicam aptauju ar mēķi uzzināt Alūksnes, Balvu, Gulbenes un Madonas iedzīvotāju viedokli par pludmales volejbolu. Lūgums aizpildīt anktetu un, ja nav grūti, padalieties ar to savos sociālajos tīklos. Liels paldies jau iepriekš!" saka biedrības "1stPlace" valdes loceklis Elvijs Stībelis.

Aptauja šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Fakts

Nesaprotu - kamdēļ atsevišķas beidrības drīkst organizēt sporta pasākumus, ja ir štata vietas pašvaldībā - sporta pasākumu organizators. Darbinieki par to saņem atalgojumu.
un nevajag stāstīt, ka biedrības ir bezpeļņas un uz optimisma turās. Te briest interešu konflikts par ārpakalpojumu izmantošanu pie esošiem resursiem

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.09 08:16

Sports