Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušie Gulbenes basketbolisti pārsvarā spēlē vietējos Latvijas klubos

Gulbenes basketbolists Artūrs Brūniņš ir pievienojies Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas klubam "Zemgale".

Pirmā spēle pēc pārtraukuma 28 gadus vecais uzbrucējs "Zemgales" komandas sastāvā debitēja trešdien spēlē pret Latvijas Universitātes vienību - viņa komanda sājā spēlē izcīnīja uzvaru. "Man pašam gāja grūti - šī bija pirmā spēle pēc 18 mēnešu pārtraukuma. Bija arī manāms satraukums, jo pauze iznāca ļoti liela un ilgi nebija skaidrības, kur spēlēšu. Taču esmu apmierināts un laimīgs, ka beidzot esmu atradis komandu un ka Varis Krūmiņš deva man iespēju pievienoties viņiem," saka A.Brūniņš.

 

Līgumu viņš vēl pagaidām nav noslēdzis, taču ir panākta vienošanās par spēlēšanu šajā komandā līdz sezonas beigām.

 

"Kopš 1.septembra es visu laiku trenējos pie "Barons"/LMT komandas, taču man tur netika nekas piedāvāts. Es ļoti vēlējos tur palikt, jo domāju, ka profesionalitātes ziņā šis droši vien ir viens no labākajiem klubiem Latvijā, taču tāda ir dzīve un tāds ir sports. Tad meklēju jaunus variantus, un man paveicās, ka "Zemgale" mani uzaicināja," saka basketbolists.


Iepriekš Artūrs Latvijā pārstāvēja "Barons" komandu. 2008.gadā viņš sekmēja "Barons"/LMT triumfu FIBA Eiropas kausā un Latvijas Basketbola līgas čempionātā. Iepriekšējā sezonā traumas dēļ viņš laukumā nedevās.


Nupat rakstījām, ka arī Pāvels Veselovs šajās dienās ir atradis komandu. Viņš pievienojies BK "Valmiera". Vienošanās ar viņu panākta līdz šīs sezonas beigām. Šajā komandā turpina spēlēt arī Jānis Graudiņš.

 

Visur ir krīze

Jurijs Aleksejevs šo sezonu ir uzsācis "Liepājas Lauvu" rindās. Iepriekšējo sezonu Jurijs aizvadīja "VEF Rīga" komandā, taču basketbolists stāsta, ka komandā esot sākušās finansiālas problēmas, viņam netika dota arī iespēja spēlēt, tādēļ viņš sapratis, ka šajā komandā viņam nebūs nekādas izaugsmes. "Meklēju citus variantus, arī ārpus Latvijas, taču it visur šobrīd ir krīze un braukt spēlēt prom uz ārzemēm tikai tāpēc, ka tur maksā nedaudz vairāk, es nevēlējos. Agris Galvanovskis, kurš ir "Liepājas Lauvu" galvenais treneris, piedāvāja man iespēju spēlēt savā komandā. Mēnesi izturēju pārbaudes laiku un šobrīd jau esmu parakstījis līgumu par spēlēšanu Liepājas komandā uz visu šo sezonu," atklāj Jurijs. Liepājas komandā spēlē un trenējas arī Raimonds Gabrāns. "Mums ar komandu ir mutiska vienošanās, ka es te spēlēju un trenējos un viņi mani nodrošina ar to, ko var nodrošināt, taču aģenti meklē vēl arī citas iespējas. Varētu, protams, palikt spēlēt arī šeit, bet, ja būtu tāda iespēja, varētu braukt arī kaut kur prom," piebilst Raimonds.

Jau rakstījām, ka mūsu pašu komandā "Gulbenes Buki" šosezon spēlēs pieredzējušie "buki" Gundars Rauza, Agris Kazāks un Māris Sniķis. Savukārt Edmunds Gabrāns ir devies uz Norvēģiju. Tur viņš strādā un arī spēlē vietējā Bergenas komandā

Pievieno komentāru

Sports