Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bobslejisti aizvada otro treniņnometni

Latvijas bobsleja elite kopā ar jaunajiem talantiem jau otro nedēļu atrodas Ventspilī, kur aizvada otro vasaras treniņnometni. Ventspilī šobrīd trenējas arī abi mūsu novada bobslejisti Daumants Dreiškens un Edgars Maskalāns.

Kā informē Olimpiskā centra “Ventspils” pārstāvji, trenera Sanda Prūša un viņa kolēģa Jāņa Ozola vadībā šajā laikā ik dienu centra stadiona un vieglatlētikas manēžas pakalpojumus izmanto 18 Latvijas izlases bobslejisti, lai nometnes laikā uzlabotu fizisko sagatavotību un sagatavotos Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībām.


Beidzoties iepriekšējai sezonai, izskanēja, ka E.Maskalāns, iespējams, neturpinās bobslejista karjeru, taču viņš šobrīd ir kopā ar pārējiem un turpina trenēties. Pats Edgars saka: “Kamēr spēks vēl kaulos ir, tikmēr jāturpina.” Bobslejists atzīst, ka šogad viss atkal sākas gandrīz no nulles un vieta sastāvā nevienam netikšot dāvināta, tāpēc par piedalīšanos sacensībās vēl pāragri domāt. “Līdz ziemai būs vēl neskaitāmi treniņi un fiziskie testi, kur sevi jāparāda. Tādēļ ir jācīnās tāpat kā visiem un jāparāda savs labākais sniegums rudens pusē,” saka Edgars.

Arī D.Dreiškens atklāj, ka pagaidām turpinās trenēties kopā ar pārējiem. “Ir grūti kaut ko prognozēt uz priekšu, jo viss var mainīties vienā dienā, taču dzīvojam šodienai un trenējamies,” saka Daumants. Viņš piebilst, ka pašreiz nav zināms arī par komandas sastāviem. “Komandas sastāvs var mainīties, jo Oskars Melbārdis, iespējams, mēģinās startēt kā pilots, taču lielāka skaidrība būs, tuvojoties sezonas sākumam,” saka Daumants. Viņš stāsta, ka līdz ar fiziskās sagatavotības trenera maiņu nedaudz ir izmainījies arī treniņprocess. Bobslejisti cer, ka tas dos arī rezultātus. “Mums ir paredzēta vēl viena nometne Ventspilī, arī Liepājā. Uz rudens pusi droši vien sāksies arī treniņi Rīgā un Siguldā, starta estakādē,” piebilst bobslejists.

Pievieno komentāru

Sports