Bobslejisti aizvada pēdējos pirmssezonas treniņus

Bobslejisti aizvada vēl pēdējos treniņus, jo līdz jaunās sezonas sacensību pirmajam posmam ir atlicis pavisam maz laika - tikai trīs nedēļas.

Šobrīd bobslejisti, tostarp arī mūsu novadnieki Daumants Dreiškens un Edgars Maskalāns, atrodas Vācijā. Pagājušajā nedēļā sazinoties ar E.Maskalānu, "Dzirkstele" uzzināja, ka uz treniņiem bija devušies visi labākie sportisti. Tiesa, laika apstākļi bija ieviesuši korekcijas treniņu plānā un ledus treniņi nenotika, jo bija sācis spēcīgi putināt.

 

 "Pāris braucienus gan esam veikuši, un kaut kādas braukšanas sajūtas ir atgriezušās. Šovasar visi treniņos ir kārtīgi pastrādājuši un kļuvuši spēcīgāki nekā pagājušajā sezonā," stāstīja E.Maskalāns.

 

"Ar prognozēm nenodarbojos, grūti teikt, kā veiksies šosezon, taču smags darbs vasarā nereti atmaksājas."

 

Latvijas bobsleja federācija 22. oktobrī Siguldas bobsleja trases starta estakādē rīko bobsleja sezonas atklāšanu un jaunās sezonas bobsleja kamanu prezentāciju, kur varš redzēt arī abas Latvijas bobsleja ekipāžas darbībā.

 

30.oktobrī Latvijas bobslejisti izlidos uz Kanādu, kur sešas dienas trenēsies Olimpiskajā trasē, bet pēc tam viņi dosies uz Parksitiju, Amerikā, kur jau 14.novembrī notiks Pasaules čempionāta pirmā posma sacensības.

Pievieno komentāru

Sports