Bobslejisti turpina cīņas

Vakar Vācijā, Kēnigzes trasē, notika Eiropas kausa izcīņas otrā posma sacensības bobslejā divniekiem.

Kā ziņo interneta portāls "www.bobslejs.lv", Latvijas labākais divnieks, kurā startē mūsu Edgars Maskalāns un Raivis Broks, šajās sacīkstēs ierindojās 7.vietā. Pirmajā braucienā sportisti izcīnīja 7.vietu, otrajā - 6.vietu. Ar bobslejistu startu apmierināts ir arī izlases treneris Gatis Gūts.

 

Svētdien Kēnigzē notiks Eiropas kausa izcīņas otrā posma sacensības arī četrinieku ekipāžām.

 

Savukārt šonakt sākās Pasaules kausa izcīņa Kalgari trasē Kanādā. Pulksten 3.00 pēc Latvijas laika uz starta stājās arī latviešu divnieks Jānis Miņins un mūsu Daumants Dreiškens, savukārt naktī uz svētdienu pulksten 1.00 notiks sacensības četrinieku ekipāžām, kurās startēs arī J.Miņins, D.Dreiškens, Oskars Melbārdis un Intars Dambis.

 

Šonedēļ bobslejisti aizvadīja treniņbraucienus. Otrdien J.Miņins, braucot kopā ar D.Dreiškenu, pirmajos divos braucienos uzrādīja rezultātu pirmajā desmitniekā. Savukārt trešdien trasēs devās četrinieku ekipāžas. Pirmajā treniņbraucienā starta ieskrējiens bija starp desmit labākajiem, taču tālāk trasē tika zaudēta jau pussekunde. Rezultātā pirmajā braucienā vieta otrā desmita galā.

Pievieno komentāru

Sports