Bobslejisti Ziemassvētkus aizvadīs mājās 1

Latvijas bobslejisti, tostarp arī mūsu Edgars Maskalāns un Daumants Dreiškens, šobrīd ir atgriezušies mājās. Nākamais Pasaules kausa posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts, notiks pirmajā janvāra nedēļā Altenbergas trasē Vācijā.

Jāatgādina, ka pēdējās sacensībās pagājušās nedēļas nogalē divniekos Oskara Melbārža un D.Dreiškena divnieks izcīnīja 3.vietu, savukārt E.Maskalāna/ I.Dambja divnieks ierindojās 11.vietā. Četriniekos E.Maskalāna ekipāža ieņēma 8.vietu.  

"Esam mājās, tāpēc ir jaukas emocijas. Ja šis nebūtu posms pirms došanās mājās, tad droši vien būtu bēdīgāk. Par pēdējā posma sacensībām runājot, jāsaka tā - sportā nereti gadās, ka laika apstākļi diezgan daudz ietekmē rezultātu, un šī noteikti bija viena no tām reizēm. To var teikt gan par divniekiem, gan par četriniekiem," saka D.Dreiškens.

 

"Divniekos ar Oskaru sanāca tiešām labs starts un labi braucieni, un mēs noteikti bijām pelnījuši augstu vietu, bet 3.vieta nāca kā pārsteigums. Daudz palīdzēja tas, ka konkurentu, kas brauca aiz mums, braucienu laikā sāka vairāk snigt sniegs. Bet četriniekos ar Edgaru mēs bijām ielozēti braukt sākumā, kad trasē vēl bija daudz sniega, un tas mums traucēja pirmajā braucienā uzrādīt labu rezultātu. Esmu pārliecināts, ka normālos laika apstākļos mēs stabili būtu sešniekā vai pat augstāk, taču ar to jau sports ir interesants. Bez veiksmes nevar! Cerams, ka nākamajos posmos tā vairāk stāvēs mums līdzās!"

 

 

Arī Edgars piebilst: "Kad "māte daba" iejaucas, tad cilvēks ir bezspēcīgs tās priekšā! Šādos laika apstākļos vienmēr kāds būs uzvarētājs, kāds - zaudētājs. Neteikšu, ka mums ļoti nepaveicās, drīzāk bijām kaut kur pa vidu, jo citu komandu sportistiem mači beidzās daudz bēdīgāk, bet mūsu izlasei tika divas bronzas godalgas, tādēļ ir arī par ko priecāties."

 

Viņš stāsta, ka šonedēļ bobslejistiem paredzēti treniņi saudzējošā režīmā. "Nosvinēsim Ziemassvētkus, tad vēl būs pāris dienu treniņnometne, un jau Vecgada vakarā dosimies uz Altenbergas trasi Vācijā," stāsta bobslejists.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports