Bobslejs: beidz sezonu

Pagājušās nedēļas nogalē Pasaules kausa izcīņā bobslejā norisinājās pēdējais sacensību posms. Kēnigzē trasē divnieku sacensībās Oskars Melbārdis kopā ar mūsu Daumantu Dreiškenu ieguva 5.vietu, šāds pats rezultāts O.Melbārdim ar stūmējiem - arī četrinieku sacensībās.

Divnieku sacensībās sestdien pēc pirmā brauciena O.Melbārža divnieks ieņēma 8.vietu, savukārt otrajā braucienā tika uzrādīts trešais labākais rezultāts, kas abu braucienu summā deva 5.vietu. Pasaules kausa kopvērtējumā šajā sezonā Oskaram ar Daumantu – 5.vieta, tiesa, jāatgādina, ka traumas dēļ tika izlaisti vairāki posmi. 

Svētdien četrinieku sacensībās O.Melbārdis ar saviem stūmējiem D.Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sacensības sāka no 11. starta vietas, kas tik siltos laikapstākļos (+7 grādi) nenāca par labu, jo trase jau bija nedaudz zaudējusi ātruma īpašības. Pēc pirmā brauciena O.Melbārža četrinieks ierindojās 7.vietā. Otrais brauciens O.Melbārdim padevās labāk – tika uzrādīts 4. labākais rezultāts, kas abu braucienu summā deva 5.vietu. Pasaules kausa kopvērtējumā O.Melbārdis, nestartējot trīs posmos, spēja ieņemt 12.vietu.

Tādējādi sezona Latvijas bobslejistiem ir beigusies. Daļa Latvijas izlases sportistu gan vēl dosies uz  Dienvidkoreju izmēģināt jaunuzbūvēto bobsleja trasi, kur 2018.gadā notiks nākamās Ziemas olimpiskās spēles. Jau rakstījām, ka D.Dreiškenam, atgriežoties mājās, tiks veikta operācija.

Pievieno komentāru

Sports