Bobslejs: cer uz labiem rezultātiem

Pavisam drīz varēsim sākt just līdzi mūsu abiem novadniekiem bobslejistiem Edgaram Maskalānam un Daumantam Dreiškenam. Jau rakstījām, ka bobslejisti pēc divām nedēļām, 12.novembrī, dosies
uz pirmo Eiropas kausa posmu Austrijā, Īglsā.

Daumants Dreiškens "Dzirkstelei" atklāj, ka noskaņojums komandā ir labs. "Visi ir labi patrenējušies, un, paldies Dievam, nav arī nopietnu traumu bijis," saka Daumants.

 

"Kā jau vienmēr - pirmās sacensības apmēram parādīs spēku samērus šosezon. Mums jau nekas liels nav mainījies. Sezonu, visticamāk, sāksim vecajā sastāvā. Divniekos ir iespēja notestēt jaunas kamanas, bet, vai tās būs, labākas rādīs tikai laiks. Izskatās, ka vismaz sezonas pirmo daļu brauksim ar trim ekipāžām. Vēl gan trešajam pilotam jāfinišē divos mačos, lai tiktu Pasaules kausos, bet to varēs izdarīt, jo mēs plānojam startēt divos Eiropas kausa posmos pirms Pasaules kausu tūres."

 

Arī Edgars, kurš šosezon būs pirmais pilots, atklāj, ka sezonai ir gatavs.

 

"Es neskatos, vai esmu pirmais vai otrais pilots. Visi kopā cits citu atbalstām un mēģināsim izcīnīt labas vietas. Ne jau mēs cits citam esam konkurenti izlasē, tie pārējie ir mūsu konkurenti un ar tiem ir jācīnās," saka Edgars. Kā varētu veikties sacensībās, bobslejists šobrīd atsakās prognozēt.

 

"Redzēs, kā veiksies pirmajā posmā. Ne jau mēs vienīgie gatavojamies sezonai, arī visas pārējās komandas gatavojas, tāpēc ir grūti kaut ko spriest, bet es domāju, ka augšgalā mums vajadzētu būt."

Pievieno komentāru

Sports