Bobslejs: Edgars Maskalāns: “Sacensības paliek sacensības.”

Siguldas trasē svētdien risinājās Baltijas kausa izcīņas sacensības. Vienlaikus tās bija arī gan Latvijas, gan Krievijas čempionāts. Vairāk foto šeit.

Uzvaru divu braucienu summā izcīnīja Krievijas ekipāža Aleksandrs Kasjanovs/ Maksims Belugins, kas trasi pieveica minūtē un 41,86 sekundēs. 2.vietā ierindojās Oskars Melbārdis/ Intars Dambis. Trijnieku noslēdza vēl viena Krievijas ekipāža Aleksejs Stuļnevs/ Elvirs Huzins. Ārpus pirmā trijnieka palika olimpiskais čempions Aleksandrs Zubkovs, kura pilotētais divnieks ieņēma 5.vietu, bet tūdaļ aiz viņa - 6.vietā - finišu sasniedza mūsu novadnieku Edgara Maskalāna un Daumanta Dreiškena ekipāža.

 

Latvijas čempionāta ieskaitē uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa O.Melbārdis/ I.Dambis, 2.vietā ierindojās E.Maskalāns/ D.Dreiškens, bet 3.vietā - Mihails Arhipovs/ Raivis Broks.

 

Edgars iepriekš minēja, ka Siguldas trase viņam var sagādāt galvassāpes. Pēc sacensībām gan viņš atklāj, ka tik traki īsti neesot bijis. Par rezultātu viņš saka: "Negaidīti zema vieta. Treniņos veicās labāk, tāpēc gaidījām, ka arī sacensībās būs labāki rezultāti, taču laikam kaut ko ietekmēja siltais laiks, arī A.Zubkovs bija tikai 5.vietā. Bet neko darīt - sacensības paliek sacensības. Atmosfēra gan bija ļoti patīkama. Sacensības vēroja ļoti daudz līdzjutēju, šķiet, nekad viņu vēl tik daudz nav bijis. Diena bija skaista un saulaina un visiem prieks par atpūtu. Ļoti jauki!" saka Edgars.

 

Viņš atklāj, ka tagad beidzot arī bobslejistiem ir pienācis brīdis atpūtai. Viņi varēs atpūsties līdz maija beigām, kad atkal sāksies pirmās treniņnometnes.

Pievieno komentāru

Sports