Bobslejs: gatavi turpināt cīņas

Pagājušās nedēļas nogalē kārtējā Pasaules kausa posma bobslejā laikā krita Oskara Melbārža pilotētais četrinieks. Mūsu bobslejists, stūmējs Daumants Dreiškens “Dzirkstelei” ziņo, ka ar ekipāžu viss ir kārtībā.


“Pēc kritiena visi ir veseli un gatavi startēt. Bez sekām jau tādi kritieni, protams, nepaliek, bet nekas nopietns nav noticis. Protams, žēl par rezultātu, jo paši sev atkal esam sarežģījuši dzīvi kopvērtējuma ranga ziņā, bet jāturpina cīnīties, jo svarīgākie mači vēl priekšā,” saka Daumants.


Viņš priecājas, ka pamazām atgriežas fiziskā kondīcija un viņi var uzstumt labu startu, bet arī fiziskajā ziņā bobslejisti gatavojoties tā, lai labākajā formā būtu februārī, kad Sočos notiks Olimpiskās spēles.


D.Dreiškens stāsta, ka četriniekos esot startējuši ar citu bobu nekā Amerikā.


“Tagad braucām ar to bobu, ko nopirka pagājušās sezonas beigās. Tagad tas ir uzlabots un pārkrāsots, un arī šķiet, ka slīd labāk. Stūrēšana, protams, nedaudz atšķiras katram bobam un tas pilotu var nedaudz ietekmēt, bet mums, stūmējiem, lielas atšķirības nav,” stāsta bobslejists.


Viņš atklāj, ka eksperimenti un mēģināšana notiek visu laiku un šis process nekad nebeigsies. “Līdz olimpiādei jāmēģina sakombinēt uz to brīdi labākā pieejamā kombinācija!” saka Daumants.

Pievieno komentāru

Sports