Bobslejs: juniori kvalificējas olimpiādei

Pagājušās nedēļas nogalē Vinterbergas trasē Vācijā notika arī kārtējās kvalifikācijas sacensības dalībai Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs. Tajās startēja Latvijas junioru bobsleja izlases dalībnieki mūsu Elvis Kamšs un Oskars Ķibermanis.

Divu braucienu kopsummā ekipāža, kuru šoreiz pilotēja Oskars un stūma Elvis, izcīnīja 1.vietu, tādējādi kvalificējoties Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajām spēlēm. Lai kvalificētos dalībai olimpiādē, kopumā trijās no četrām sacensībām bija jāiekļūst pirmajā sešniekā.

 

Puiši gan startēja arī pēdējās kvalifikācijas sacensībās un tajās divu braucienu kopsummā izcīnīja 2.vietu. Visu kvalifikācijas sacensību rezultātu kopsumma latviešu puišiem nodrošinājusi stabilu 2.vietu.

 

Latvijas bobsleja junioru izlases vecākais treneris Olafs Kļaviņš atzina, ka Oskars un Elvis ir ļoti gandarīti un priecīgi par sasniegto rezultātu.

 

"Ne jau katram tā uzreiz izdodas atnākt, cīnīties un uz pjedestāla himnu arī dzirdēt. Citiem līdz šādam brīdim pieci gadi paiet!" uzsvēra O.Kļaviņš.

 

Tagad jaunie sportisti dosies mājās un decembrī - janvāra sākumā trenēsies Siguldas bobsleja trasē. Savukārt jau janvārī Latvijas bobsleja juniori dosies uz startiem jauniešu ziemas olimpiādē Insbrukā.

Pievieno komentāru

Sports