Bobslejs: Maskalāna četrinieks Īglsā desmitais

Šorīt Īglsā (Austrija) aizvadītas Pasaules kausa izcīņas 5. posma sacensības bobslejā četrinieku ekipāžām. Uzvaru svinēja Vācijas pirmā ekipāža, bet vienīgā Latvijas ekipāža ar Edgaru Maskalānu priekšgalā ierindojās desmitajā vietā. Par to informē portāls www.sportacentrs.com.

 

Edgars Maskalāns ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Raivi Broku pirmajā braucienā startēja 11. un uzrādīja tobrīd ceturto ātrāko starta laiku un finišā bija desmitie, tobrīd apsteidzot vien ASV otro ekipāžu. Līdz pirmā brauciena beigām Latvijas ekipāža vienu vietu zaudēja, ierindojoties 11. vietā. Līderim Maskalāns finišā pēc pirmā brauciena zaudēja 0,34 sekundes. No labāko sešinieka Latvijas kvartets atpaliek par 0,15 sekundēm.  

Otrajā braucienā Latvijas kvartets startēja desmitais un, startā spējot nomest sekundes simtdaļu (5,09), finišā tobrīd bija līderi, salīdzinājumā ar pirmo braucienu uzlabojot laiku par septiņām sekundes simtdaļām (51,70). Divu braucienu summā latvieši pakāpās par vienu vietu augstāk (apsteidza Itālijas pirmo ekipāžu) un ierindojās desmitajā vietā, včiešiem  divu braucienu summā zaudējot 0,55 sekundes. 

 

Pievieno komentāru

Sports