Bobslejs: Maskalāns - vācieši Kēnigzē būs favorīti numur 1

Bobslejistiem sājā sezonā vēl atlicis startēt Pasaules čempionātā, kas risināsies Kēnigzē trasē Vācijā. Divnieku sacensības notiks 19. un 20.februārī, bet četrinieku - 26. un 27.februārī.

Jautāts, kā veiksies Pasaules čempionātā, E.Maskalāns atbild, ka to ir grūti prognozēt, jo Kēnigzes trase vasarā ir pārbūvēta (precīzāk - pēdējās virāžas). "Kad būs treniņbraucieni, tad būs lielāka skaidrība. Četri braucieni parādīs, kurš brauc stabilāk. Kam būs mazāk kļūdu, tas arī uzvarēs. Protams, vācieši šajā trasē būs favorīti numur 1," saka bobslejists.

 

Jau informēts, ka divnieku sacensībās E.Maskalāns ar Daumantu Dreiškenu izcīnīja 7.vietu. Savukārt četrinieku sacensībās E.Maskalānam, startējot kopā ar D.Dreiškenu, Uģi Žaļimu un Intaru Dambi, izdevās izcīnīt 2.vietu. Pēc pirmā brauciena Edgara pilotētais četrinieks atradās dalītā 1.vietā ar Krievijas ekipāžu, kuru pilotē Aleksandrs Zubkovs. Taču otrajā braucienā Krievijas ekipāžai tomēr izdevās uzrādīt labāku laiku un abu braucienu summā atstāt mūsu četrinieku 2.vietā.

 

Piebilstams, ka pagājušajā nedēļā turpat Čezānā nesen izveidotajā bobsleja starta estakādē mūsu D.Dreiškens kļuva par pasaules vicečempionu stūmēju sacensībās. Sacensībās katram sportistam bija uz ātrumu starta estakādē jāstumj īpašas konstrukcijas bobs. Visspēcīgākais pasaules stūmējs izrādījās amerikānis Stīvs Lengtons, kurš šajā disciplīnā divas reizes uzvarējis arī ASV rīkotajās nacionālajās sacensībās. Divu braucienu summā viņa rezultāts bija 10,577 sekundes. Daumanta laiks summā bija tikai trīs sekundes tūkstošdaļas lēnāks.

 

Pievieno komentāru

Sports